İmamoğlu'ndan manidar paylaşım! Kılıçdaroğlu'na gönderme mi yaptı?

Vizyon belgesi toplantısında CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun Ekrem İmamoğlu'nun elini sıkmadan teğet geçmesi güne damgasını vurdu. Bu olayın ardından sessiz kalmayan Ekrem İmamoğlu'ndan adeta Kılıçdaroğlu'na gönderme niteliğinde bir paylaşım geldi.

2023 seçimlerine aylar kala siyasi arenalar hızlandı. Siyasi partilerin ellerindeki kozları oynamaya başladığı şu dönemde yine en çok merak edilen konu altılı masanın kimi aday göstereceği oldu.

CHP'nin İkinci Yüzyıla Çağrı Buluşması'nda sunduğu vizyon belgesi çok konuşulurken Kemal Kılıçdaroğlu'nun tokalaşmadan Ekrem İmamoğlu'nu teğet geçmesi çok konuşuldu. 

 

Ekrem İmamoğlu bu olayın ardından sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kulisleri yeniden alevlendirdi. CHP içindeki adaylık yarışı hız kazanırken İmamoğlu, Mustafa Kemal Atatürk'ün, "Halkın sesi, Hakkın sesidir" sözünü paylaştı.

İmamoğlu'ndan manidar paylaşım! Kılıçdaroğlu'na gönderme mi yaptı?

PAYLAŞIMI DİKKAT ÇEKTİ

Ekrem İmamoğlu'nun bu paylaşımı sosyal medyada kısa sürede ses getirdi. İmamoğlu'nun yazdıkları kimileri tarafından 'adaylık için yapılan bir çağrı' olarak yorumlanırken kimileri tarafından da Kemal Kılıçdaroğlu'na bir gönderme olarak yorumlandı.

İmamoğlu'ndan manidar paylaşım! Kılıçdaroğlu'na gönderme mi yaptı? - Resim : 2

İmamoğlu'ndan manidar paylaşım! Kılıçdaroğlu'na gönderme mi yaptı? - Resim : 3

İmamoğlu'ndan manidar paylaşım! Kılıçdaroğlu'na gönderme mi yaptı? - Resim : 4

İmamoğlu'ndan manidar paylaşım! Kılıçdaroğlu'na gönderme mi yaptı? ile ilgili etiketler Ekrem İmamoğlu Kemal Kılıçdaroğlu