Magazin

İmaj değiştiren Hadise'yi görenler tanıyamadı

Son günlerde Mehmet Dinçerler ile yaşadığı aşkla gündemde olan şarkıcı Hadise, Instagram'da 13 milyon takipçiye ulaştı. Mutluluğunu paylaştığı bir fotoğraf karesiyle dile getiren Hadise'yi görenler tanıyamadı.


Oyuncu Kaan Yıldırım ile yollarını ayırdıktan sonra iş insanı Mehmet Dinçerler'le yeni bir aşka yelken açan Hadise, sosyal medya hesabından paylaşımlarına devam ediyor.

Ünlü şarkıcı Hadise, Instagram hesabındaki takipçi sayısının 13 milyona ulaştığını duyurduğu paylaşımları sosyal medyada olay oldu. Hadise paylaştığı fotoğrafla yaşadığı mutluluğu gösterdi. Ancak hayranları, imaj değiştiren Hadise'yi tanımakta zorlandı.

 TAKİPÇİLERİNDEN YORUM YAĞDI

Ancak Hadise'nin "13 Milyon takipçiye ulaştığımı duyduğum an" notunu düştüğü paylaşımdaki fotoğraf, tartışmalara yol açtı. Hayranları, Hadise'yi tanımakta zorlandığını belirtti.


Yeni imajı da dikkatlerden kaçmayan 35 yaşındaki Hadise'nin fotoğraflarına çok sayıda yorum geldi. Hadise'nin hayranları, fotoğrafın altına; "Bu kim", "Hadise nerede", "Hadise'ye benzetemedim ama" şeklinde çok sayıda yorum yaptı.

İşte Hadise'nin çok konuşulan o fotoğraf karesi...

İmaj değiştiren Hadise'yi görenler tanıyamadı