Magazin

İlker Kaleli ile Sıla aşkının belgesi!

Ünlü şef Hazer Amani’den boşandıktan sonra kendisinden 3 yaş küçük oyuncu İlker Kaleli’yle aşk yaşadığı iddia edilen şarkıcı Sıla, Bodrum'da 300 bin liraya villa kiraladı. Sıla ve İlker Kaleli aşkı Bodrum'daki kiralık villada belgelendi.

37 yaşındaki oyuncu İlker Kaleli ile 40 yaşındaki şarkıcı Sıla'nın bir süredir aşk yaşadığı iddia ediliyordu. Kaleli, Sıla'nın Bodrum'da sezonluk kiraladığı villada ortaya çıktı.

SOSYAL MEDYADA BİRBİRLERİNİ TAKİBE ALDILAR

Hürriyet'te yer alan habere göre; Sıla, Hazer Amani’den boşandıktan sonra İlker Kaleli’yle aşk yaşadığı dedikodusuyla gündeme gelmiş, ikilinin Instagram’da birbirini takip etmeye başlaması iddiayı güçlendirmişti.

BİR AYDIR TATİLDELER

Aşkı kanıtlayan görüntü de Bodrum’dan geldi. İlker Kaleli, Sıla’nın sezonluk olarak 300 bin liraya kiraladığı villanın bahçesinde görüntülendi. İddiaya göre ikili, Bitez Otel’e ait bu evde 1 aydır tatilde.

BAHÇEYİ ÇİTLERLE KAPLATTI

Görüntü alınmasını engellemek için bahçenin etrafına yeşil çitler çektiren Sıla ve İlker Kaleli’nin evden dışarı pek çıkmadığı, alışveriş, çöp atma gibi işleri de ünlü şarkıcının şoförüne yaptırdıkları söyleniyor.

KALELİ'NİN PANİK ANLARI

Tüm bu önlemlere rağmen İlker Kaleli önceki gün villanın bahçesinde telefonla konuşurken objektife yansıdı. Panikleyen oyuncu koşarak eve geçti.

İki aydır birlikte olan çiftin oldukça mutlu olduğu iddia edildi. Bir dönem oyuncu Biran Damla Yılmaz ile aşk yaşayan İlker Kaleli'nin bu beraberliği kısa sürmüştü. Biran Damla, İlker Kaleli ile çıkan ayrılık haberleriyle ilgili "Aynı yerden bakmadık. Olmadı sağlık olsun" açıklamasında bulunmuştu.