Magazin |

İlginç aşk bulmacası... Eski eşten yeni sevgiliye takip!

Birce Akalay'dan boşanan Sarp Levendoğlu'nun, eski eşinin sevgilisi Can Tunalı’yı takip ettiği öğrenildi. Tunalı'nın da listesinde Levenoğlu'nun yeni aşkı Derya Şensoy var!

Birce Akalay ile Sarp Levendoğlu geçen aylarda evliliklerine son vermişti. Levendoğlu, Derya Şensoy ile aşk yaşamaya başlarken Akalay ise balet Can Tunalı’ya kalbinin kapılarını açmıştı. İkili hafta sonu yeni birliktelikleriyle ilk kez objektiflere yansırken bu dörtlünün sosyal medya hesaplarından kurdukları aşk zinciri ise kafaları biraz karıştırdı. Eski eşiyle görüşmeyen Levendoğlu’nun, Can Tunalı’yı Twitter’dan takip ettiği ortaya çıktı. Bu takiple kalmayan Levendoğlu ayrıca Akalay ile adına açılmış fan sayfaları 'Birce’nin Gözleri', 'Birce-Sarp' kullanıcılarını da listesinde tutuyor. Olayın diğer kahramanlarının listesi de ilginç...

ŞAŞIRTAN LİSTE!

Birce Akalay ile birlikte olan Can Tunalı, Sarp Levendoğlu’nu takip etmiyor ama Levendoğlu ile aşk yaşayan Derya Şensoy’u takipçi listesine çoktan eklemiş bile... Akalay ise bu karışık takip trafiğinde sadece sevgilisi Can Tunalı’yı takip ediyor.