Magazin |

İkiz annesi Pelin Akil mayosuyla karın içine atladı

2016 yılında nikah masasına oturduğu meslektaşı Anıl Altan ile mutlu bir birliktelik sürdüren 35 yaşındaki oyuncu ve ikiz çocuk annesi Pelin Akil, sık kullandığı sosyal medya hesabından mayosuyla karın içine atladığı anları paylaştı.

Karın içine atlama akımına oyuncu Pelin Akil de uydu. Mayosuyla evinin bahçesine çıkan güzel oyuncu kendisini bir anda biriken karların üzerine bıraktı.

İkiz kızları ve eşiyle olan eğlenceli anlarını sık sık Instagram hesabından takipçilerinin beğenisine sunan Akil, son olarak mayoyla kara atlaması akımına uydu. Mayosunu giydikten sonra evinin bahçesine çıkan Akil, İstanbul’daki buz gibi havaya aldırış etmeden önce kendisini karların içerisine bıraktı ve sonrada çılgınlar gibi dans etti.

Akil o anları 3 milyon takipçisinin olduğu sosyal medya hesabından "Uzun zamandır yapmak istediğim. Challenge? Or Zatüre?" notuyla paylaştı.

Kısa sürede binlerce beğeni alan Akil’in videosuna şarkıcı Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin "Delisin bak" yorumunu yaparken Berfu Yenenler de "Bunu delirip ben de yapar mıyım acaba?" yorumunu düştü.

Sitene Ekle