Yaşam |

İki yaşlı amcadan kareteli sokak kavgası! Görenler hem güldü hem hayrete düştü...

Ümraniye'de cadde üzerinde karşılaşan iki yaşlı vatandaş sokak ortasında kavga etti. Tekme ve yumrukların havada uçuştuğu kavgada yaşlılar yerde yuvarlandı. Kimileri yaşlı vatandaşların kavgasını izlerken kimileri de ayırmaya çalıştı. Yaşanan ilginç anlar saniye saniye cep telefonu kamerasına yansıdı. İşte o anlar...

Olay, dün sabah saatlerinde Ümraniye’de ilginç bir kavga meydana geldi.

Edinilen bilgiye göre, aynı mahallede yaşayan yaşlı iki vatandaş cadde üzerinde karşılaştıkları esnada bir anda kavgaya tutuştu. Karşılıklı tekme ve yumrukların konuştuğu kavgada iki vatandaş bir süre sonra yere düştü. Kavgayı gören çevredeki vatandaşlar araya girerek şahısları ayırırken o anlar vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

"İLGİNÇ VE KOMİKTİ"

Meydana gelen kavga esnasında olay yerinde bulunan Yiğit Şen, “Biz de yoldan geçtiğimiz esnada gördük. Her şey bir anda oldu. İki tane yaşlı amca kavga ediyordu. Konunun ne olduğunu biz de tam anlayamadık. Çevredekiler araya girdi. Bir anda kavga etmişler. Aslında biraz da ilginç ve komikti. Kavga da kısa sürdü. Herkes dağıldı” diye konuştu.

Sitene Ekle