Popüler Haberler |

İkbal Gürpınar kimdir? Nerelidir? Instagram adresi ne?

İkbal Gürpınar Miraç Kandili'nde Demet ve Alişan ile Sabah Sabah progrmaına konuk oldu. Hoş şsohbeti ile merak edilen İkbal Gürpınar kimdir, kaç yaşında, nerelidir hayatı hakkında detaylı bilgiler haberimizde.

İkbal Gürpınar kimdir, kaç yaşında, Instagram adresi ne merak ediliyor. Bugün Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına konuk olan televizyon sunucusu İkbal Gürpınar Miraç Kandili'nde yaptığı açıklamalar ile dikkatleri üstüne çekti. Başarılı televizyon sunucusu İkbal Gürpınar’ın hayatı ve İkbal Gürpınar hakkında detaylı bilgiyi sizler için derledik.İkbal Gürpınar kimdir? Kaç yaşında? Instagram adresi ne?

İkbal Gürpınar kimdir? Kaç yaşında?

İkbal Gürpınar 4 Ekim 1969 yılında Kırıkkale ‘de dünyaya gelmiştir. İkbal Gürpınar okul içinde açılan sınavı kazanması ile spikerliğe başlamıştır. Bu sırada kurslara katılarak makrome eğitimi alan İkbal Gürpınar,  1994-1995 yılında TRT'de "25.Saat" isimli programı ile televizyon hayatına ilk adımı atmıştır. İkbal Gürpınar yanı sıra Ortadoğu Amme İdaresi'nde ithalat ihracat elemanı sertifikası programına katılıp bitirdi. Kısa bir süre İkbal Gürpınar restoran zincirleri kuran bir firmada Halkla İlişkiler ve Franchising müdürlüğü yaptı. TRT Gap'ta çeşitli programlar sundu, 1998-2000 yılları arasında TRT'de çalışıp, bir hastanede halkla ilişkiler müdireliği de  yaptığı bilinmektedir. 2006 yılında ise Kanal D'de "İkbal'le Yaşama Dair" adlı kendi programını sunmuştur. Daha sonradan Samanyolu TV'den aldığı teklifi değerlendirip onlarla çalışmaya başladı.

İkbal Gürpınar kimdir? Kaç yaşında? Instagram adresi ne?

"Yüzük Taşı", "Mutluluk Oyunu" ve ardından "Kimse Yok Mu?" isimli programların sunuculuğunu yapmıştır. Kanal 7'de yayınlanan "Hayatın İçinden" isimli programı da İkbal Gürpınar sunmuştur. "Kimse Yok mu?" ile birlikte olarak TRT'de "Gün Başlıyor" programlarını sundu. Yaşadıklarını, izlenimlerini ve deneyimlerini anlattığı 3 kitap yazdı. İkbal Gürpınar’ın şiir albümleri ve şarkıları bulunmaktadır. Gürpınar, çocuklar için masallar yazdı. Kitap’ta Filiz Sabuncu'nun iki masalının da bulunduğu "İkbal'den Masallar" çocuklar tarafından çok beğenildi. İkbal Gürpınar 3 defa evlendi ve bu evliliklerden 2 çocuğu bulunmaktadır.

İkbal Gürpınar, COVID-19 pandemisi sırasında koronavirüse yakalandıktan sonra 31 Ekim 2020 tarihinde yoğun bakıma alınmıştı. Gürpınar'ın; babası, annesi ve eniştesi de COVID-19 nedeniyle vefat etmiştir.

Instagram Adresi Ne?

Ünlü sunucunun Instagram adresine İkbal Gürpınar (@ikbalgurpinar) kullanıcı adı ile ulaşabilirsiniz.