Popüler Haberler |

İGDAŞ mobil nedir? Nasıl indirilir? Hangi işlemler yapılabiliyor? İGDAŞ mobil uygulama üzerinden fatura, bağlantı, abonelik, randevu ve fesih işlemleri!

İGDAŞ mobil nedir? İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki İGDAŞ'ın yeni mobil uygulaması bugün kullanıma sunuldu. Birçok işlemin mobil uygulama üzerinden gerçekleştirilebileceği ve büyük kolaylık sağlayan bu uygulama İstanbullularda büyük bir heyecana yol açtı. Peki İGDAŞ mobil nedir? Nasıl indirilir? Hangi işlemler yapılabiliyor? İGDAŞ mobil uygulama üzerinden fatura, bağlantı, abonelik, randevu ve fesih işlemleri nasıl yapılır? Detaylar haberimizde...

İGDAŞ'ın bugün kullanıma sunulan yeni mobil uygulaması, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından vatandaşlara birçok kolaylık sağlamak adına çıkartıldı. Birçok işlemin mobil uygulama üzerinden gerçekleştirilebileceği ve büyük kolaylık sağlayan bu uygulama İstanbullularda büyük bir heyecana yol açtı. Peki İGDAŞ mobil nedir? Nasıl indirilir? Hangi işlemler yapılabiliyor? İGDAŞ mobil uygulama üzerinden fatura, bağlantı, abonelik, randevu ve fesih işlemleri nasıl yapılır? Detaylar haberimizde...

İGDAŞ MOBİL NEDİR?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki İGDAŞ, uygulamaya koyduğu yeni teknolojiler ile hizmet kalitesini artırmaya devam ediyor. Bu kapsamda Online İşlem Merkezi’ni (www.oim.igdas.com.tr) yenilen İGDAŞ, “Mobil Uygulamayı” da İstanbulların hizmetine sundu.

BİRÇOK İŞLEM ONLİNE OLARAK KOLAYLIKLA YAPILABİLİYOR
Mobil uygulama ile İGDAŞ, dijitalleşme ile ilgili önemli bir adım atarken İstanbullulara sunduğu hizmetin hızını daha da artırdı. İGDAŞ’ın birçok hizmeti artık mobil uygulama ile kolaylıkla yapılabilecek. İstanbullular; fatura, bağlantı ve abonelik sözleşmesinden sözleşme fesihine, fesih sonrası iade bilgilerini takipten gaz açma randevu tarihi belirlemeye kadar geniş bir yelpazede birçok İGDAŞ hizmetine artık cep telefonlarından da ulaşabilecek.

Gerçek kişilerin e-Devlet şifresi ile giriş yaparak faydalanabileceği sistemden, tüzel ve ticari müşteriler vergi numarası veya sözleşme hesabını kullanarak yararlanabilecek. Farklı adresler için birden fazla sözleşmesi olan aboneler, istediği yer için işlemlerini rahatlıkla yapıp takip edebilecek.

PROJELERİN DURUMU ANLIK TAKİP EDİLEBİLİYOR
İGDAŞ Mobil Uygulaması, doğalgazını açtırmak isteyenlere başvuru sürecinde, projelerinin durumunu canlı olarak takip imkânı da sunacak. Faturaların görüntülenip ödenebildiği uygulamada, sayacının arızalı olduğunu düşünen aboneler kontrol talebinde bulunabilecek, faturalarının içeriklerine itiraz edebilecek.IOS VE GOOGLE PLAY STORE’DAN ÜCRETSİZ İNDİRİLEBİLİYOR
Geçtiğimiz Haziran ayında hizmet kapsamı genişletilerek ara yüzü yenilenen Online İşlem Merkezi’nin (OİM) İstanbullulardan büyük ilgi gördüğünü belirten İGDAŞ Genel Müdürü Ali İhsan SILKIM, “Mobil uygulamanın özellikle genç aboneler tarafından tercih edileceğini öngörüyoruz. Kullanımı çok kolay olan uygulama, IOS ve Google Play Store’dan “İGDAŞ” yazılarak ücretsiz olarak indirilebiliyor” diye konuştu.