Ekonomi

İGDAŞ abonelerine taksit fırsatı!

16 milyon İstanbulluya güvenli gaz arzı sağlayan İGDAŞ, yeni kampanyası ile fatura borcu olan abonelerine nefes aldırıyor. Kampanya çerçevesinde, gecikmiş fatura borçları için 10 taksite kadar ödeme fırsatı sunuluyor. Kampanyadan faydalanmak isteyenler 31 Mart 2021 tarihine kadar başvuruda bulunabilecek.

35 yıllık kurumsal deneyimiyle İstanbullulara hizmet veren İGDAŞ, COVID-19 pandemi sürecinde ödeme güçlüğü çeken abonelerini rahatlatacak bir kampanya başlattı. İGDAŞ’ın gecikmiş fatura borçlarını 10 aya kadar taksitle ödeme imkânı veren kampanyası, zorlu pandemi koşullarında abonelerine nefes aldıracak...

Kampanyayla birlikte, gecikmiş fatura borçlarına vade farkı olmaksızın kredi kartıyla 10 taksitte ödeme imkânı getiriliyor. Nakit ödeme yapmak isteyenlere de yine vade farkı olmaksızın 4 taksitte ödeme fırsatı sunulan kampanyadan faydalanmak için, 31 Mart 2021 tarihine kadar başvuruda bulunulabilecek.

25 ARALIK 2020 ÖNCESİ FATURA BORÇLARI KAMPANYA KAPSAMINDA

 Kampanya hakkında bilgi veren İGDAŞ Genel Müdürü Dr. Mithat Bülent ÖZMEN, 2021 yılının ilk kampanyasında, özellikle pandemi nedeniyle ödeme güçlüğü çeken abonelerine destek olmayı amaçladıklarını belirtti. Devamla ÖZMEN, “Bu kampanya ile evsel ya da ticari tüketim yapan tüm abonelerimizin doğal gaz ihtiyacını kesintisiz sağlayabilmesini; abonelerimizin varsa birikmiş borç yükünü rahatlıkla ödeyebilmelerini hedefliyoruz” dedi.

Kampanyadan son ödeme tarihi 25 Aralık 2020 ve öncesine ait, daha önce yapılandırma konusu olmamış en az iki gecikmiş faturaya sahip abonelerle, son ödeme tarihi 1 Kasım 2020 tarihinden önce olan bir faturası ödenmemiş tüm aboneler faydalanabilecek.

 

Anlaşmalı Bankaların Kredi Kartı ile 10 Taksite Kadar Ödeme Fırsatı Veren Kampanya, Yine 4 Aya Kadar Nakit Taksit İmkânı Sunuyor

Kampanya şartlarını taşıyan ve kredi kartı ile ödeme yapmak isteyen aboneler, ana para ve kampanyaya giriş tarihlerine kadarki gecikme bedellerini, herhangi bir vade farkı, ilave ücret ya da komisyon olmadan 10 taksitte ödeyebilecek.

Gecikmiş borçlarını nakit olarak ödemek isteyenler ise kampanyaya giriş tarihine kadarki gecikme bedelini peşinatla birlikte ödemek kaydıyla, borçlarını 4 taksit halinde ve vade farkı olmaksızın ödeyebilecek.

İGDAŞ olarak altyapı alanındaki yatırımlar ve yeniliklerle abonelerine 7/24 güvenli gaz arzı sağladıklarını, böylece İstanbulluların yaşam kalitesini yükselttiklerini ifade eden İGDAŞ Genel Müdürü Dr. Mithat Bülent ÖZMEN; gecikmiş fatura borcu bulunan aboneleri kampanyadan faydalanmaya davet etti.

İşlemlerinizi İGDAŞ Vezneleri - www.internetsubesi.igdas.istanbul - İGDAŞ Mobil, işlem noktalarından gerçekleştirebilirsiniz.

Günün Videosu
Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı ile ASELSAN arasında imzalanan sözleşme kapsamında yürütülen Sürü İnsansız Deniz Aracı (İDA) Projesi'nde ilk aşama tamamlandı. Proje kapsamında ASELSAN ve alt yüklenicileri tarafından yeni nesil yüksek manevra, denizcilik ve duruş kabiliyetli Albatros-S İDA ve sürü mimarisi geliştirildi.