İETT şoförüne saldıran oyuncu Burak Yörük'ten ilk açıklama... Herkesten özür diledi

Genç oyuncu Burak Yörük, İETT şoförü ile trafikte yaşadığı tartışma sonrası sosyal medya hesabından açıklama yaptı. İETT şoförüne saldırdığı anlara ait görüntüleri tepki çeken Burak Yörük, "İşim dışında böyle bir olayla gündeme geldiğim için çok üzgünüm ve yaşananlardan ötürü herkesten özür dilerim." dedi.

'Baraj' ve 'Aşk Mantık İntikam' dizileriyle adından söz ettiren 26 yaşındaki oyuncu Burak Yörük, İstanbul Kavacık'ta İETT otobüsü şoförü ile tartışma yaşadı. Cep telefonu kamerası ile görüntülenen olay sonrası Yörük, sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Burak Yörük'ün açıklamasında, "Herkese merhaba. Birçok haber sitesine ve sosyal medyaya konu olan görüntüler ile ilgili açıklama yapmak istiyorum. Öncelikle şiddetin her türlüsüne karşı olduğumu belirtmek isterim. İşim dışında böyle bir olayla gündeme geldiğim için çok üzgünüm ve yaşananlardan ötürü herkesten özür dilerim. Kız arkadaşımı trafikte zor durumda bırakan, sıkıştıran ve yetmiyormuş gibi yanımızdan geçerken küfürler eden bir otobüs şoförüyle girmiş olduğumuz sözlü tartışma, beyefendinin tahrikleri, küfürleri ve sonrasında da beni dışarıya çağırmasıyla büyüdü. Doğru olan kendisiyle hiç muhatap olmadan polise haber verip şikayetimi yapmaktı. Ancak tartışma kendisinin beni camdan içeri çekmesiyle fiziksel bir mücadeleye dönüştü ve bu noktaya geldi. Olaya müdahale eden polis memurları trafiği tıkamamak adına olayın aslının takibini yol kenarında yaptı. Medyaya düşen görüntülerde maalesef olayın başlangıç anları bulunmuyor. Dolayısıyla bu haliyle kesinlikle yanıltıcı bir durum ortaya çıkıyor. Tüm samimiyetimle yaşanan bu talihsiz durumun içinde olduğum için herkesten tekrar özür dilerim." ifadeleri yer aldı.

İETT şoförüne saldıran oyuncu Burak Yörük'ten ilk açıklama... Herkesten özür diledi


NE OLMUŞTU?

Kavacık'ta ilerleyen İETT otobüsü sürücüsü ile Burak Yörük'in içinde bulunduğu aracın sürücüsü arasında tartışma çıktı. Yörük araçtan inerek İETT şoförüne saldırdı. Yörük'e otobüsteki yolcular tepki gösterdi. Yolcular o anları kaydederken otobüs şoförü defalarca 'şikayetçiyim' diye bağırdı. Olay yerine gelen polis, Burak Yörük'ü engellemeye çalıştı. Yörük, arkadaşının kullandığı araca binerek uzaklaştı.

İETT şoförüne saldıran oyuncu Burak Yörük'ten ilk açıklama... Herkesten özür diledi - Resim : 2

İETT şoförüne saldıran oyuncu Burak Yörük'ten ilk açıklama... Herkesten özür diledi - Resim : 3

İETT şoförüne saldıran oyuncu Burak Yörük'ten ilk açıklama... Herkesten özür diledi - Resim : 4

İETT şoförüne saldıran oyuncu Burak Yörük'ten ilk açıklama... Herkesten özür diledi - Resim : 5

 

İETT şoförüne saldıran oyuncu Burak Yörük'ten ilk açıklama... Herkesten özür diledi ile ilgili etiketler Sosyal Medya burak yörük İETT şoförü tartışma