İETT otobüsünde skandal anlar... Otobüs şoförü, yolcuya hakaret etti

Bakıköy-Boğazköy seferini yapan İETT otobüsünde skandal anlar yaşandı. Otobüsün şoförü, telefonla konuştuğu için kendisine tepki gösteren yolcuya akaretler yağdırdı. Yaşanan anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

Bakırköy-Boğazköy seferini yapan bir İETT otobüsündeki yolcu, şoförün cep telefonu ile konuşmasına tepki gösterince ortalık karıştı. Kadın yolcuya hakaret etmesi üzerine diğer yolcuların da tepki gösterdiği şoför, durakta otobüsü durdurarak gitmeyeceğini söyledi. Yaşanan o tartışma anları ise vatandaşların cep telefonu kamerasına yansıdı.

Olay, dün Bakırköy - Boğazköy seferini yapan 146 numaralı İETT otobüsünde yaşandı. İddialara göre, otobüs şoförünün seyir halindeyken telefonla konuşmasına bir yolcu tepki gösterdi. Gelen tepki üzerine öfkelenen otobüs şoförü, kadın yolcuya hakaret etti. Bu durum üzerine otobüsteki diğer yolcularda tepki gösterince, şoför hakaretler ederek aracı Avcılar mevkiinde bulunan bir durakta durdurdu. Şoför koltuğundan inen şahıs, daha sonrasında yine hakaretler savurarak vatandaşlar ile tartıştı. Yaşanan o anlar ise vatandaşların cep telefonu kamerasına yansıdı.

İETT otobüsünde skandal anlar... Otobüs şoförü, yolcuya hakaret etti ile ilgili etiketler İETT Otobüs Şoför hakaret yolcu