Yaşam

İETT çilesi! Otobüs Bahçelievler’de yolda kaldı, yolcular isyan etti

Bahçelievler’de Yenibosna-Arnavutköy seferini yapan 36AY numaralı İETT otobüsünün körük bölümünde arıza meydana geldi. Yoluna devam edemeyen otobüsteki yolcular durağa yürüyerek başka bir otobüse binmek zorunda kaldı.

Son zamanlarda sıkça yaşanan İETT otobüsü arızalarından biri bugün 16.00 sıralarında Bahçelievler’de yaşandı.

Yenibosna-Arnavutköy hattında sefer yapan 36AY kodlu İETT otobüsü Kuyumcukent Durağını geçtikten sonra körüğünde yaşanan arıza nedeniyle seferine devam edemedi. Otobüsteki yolcular indirilerek yakında bulunan otobüs durağına yönlendirildi. Otobüsün yolcuları durağa gelen başka bir araçla yollarına devam ederken arızalanan otobüs bir süre yol kenarında bekledikten sonra belediye ekipleri tarafında çekilerek tamire götürüldü.

"OTOBÜSLER DURMADAN ARIZA YAPIYOR"

İşine gitmek üzere yola çıkan Yusuf Arslan, “Otobüs birden bire arıza yaptı bozuldu. Uzun zamandır da burada duruyor. Durmadan arıza yapıyor otobüsler. Eskidiler çok sorun var yani. Otobüslerin bakıma ihtiyaçları var. Daha çok otobüs lazım çok sıkışıklık oluyor. Otobüsler çok geç geliyor klimaları da açmıyorlar buz gibi havada. İlerde durak var durağa kadar gideceğim” dedi.

İHA

Sitene Ekle