Spor |

İbrahim Üzülmez 1 yıllık anlaşmayı açıkladı!

Çaykur Rizespor'u Süper Lig'e taşıyan teknik direktör İbrahim Üzülmez, transfer çalışmaları, takımla ilgili hedefleri hakkında açıklamalarda bulundu.

Skorer'in haberine göre; Karadeniz ekibi ile sözlü olarak anlaştıklarını ifade eden başarılı teknik adam, "1 hafta önce yönetimle istişarede bulunduk. Çaykur Rizespor bizi seviyor, biz de onları. İyi bir sinerji yakaladık. 1 sene daha devam etmenin bizim için iyi olduğunu düşündük. Şu anda Ankara'dayım. Bugün öğleden sonra başkanla bir araya gelerek sözleşme yenileyeceğiz" diye konuştu.

"LENS'İ İSTERİM TABİİ, AMA MALİYETİ ÇOK YÜKSEK"

"Lens'in adı Beşiktaş'la anılıyor? Bu konuda talebiniz oldu mu?" şeklindeki soruya Üzülmez, "Performansı eleştiriliyor olsa da aramıza katılmasını tabii ki isterim. Keşke transfer olup takımıma tecrübe katsa. Ancak çok büyük maliyetleri olan bir oyuncu. Bu konuda bir girişimimiz olmadı" yanıtını verdi. 

"DOĞRU BİR KADRO MÜHENDİSLİĞİ YAPMAK İSTİYORUZ"

Transfer çalışmaları hakkında bilgi veren teknik direktör İbrahim Üzülmez şöyle devam etti: "Başkanımız Rizespor'u seven, kulübün menfaatlerini doğrultusunda gecesini gündüzüne katan bir başkan. Süper Lig zor bir arena. Rekabetin üst düzey olduğu bir lig. Başkanım '3 oyuncu der', biz 5 deriz. Ama Anlaşırız. Doğru bir kadro mühendisliği yapmak istiyoruz. Görüştüğümüz, incelediğimiz oyuncular var 1-2 hafta içinde transferler netleşir."