Magazin

İbrahim Tatlıses’in Kızı Dilan Öyle Bir Söyledi Ki! Sosyal Medya Gündemine Oturdu! Babasının Tıpkısı

Star ekranlarında yayınlanan İbo Show eski özlenen günleri tekrar yaşattı. İbrahim Tatlıses'in şarkıları ve konukları ile yaptığı muhabbetler oldukça ilgi gördü. Programın yeni bölümünde İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak, Metin Şentürk, Rubato, Güllü, Orhan Ölmez, Savaş Özdemir yer alıyordu.

Star ekranlarında yayınlanan İbo Show eski özlenen günleri tekrar yaşattı. İbrahim Tatlıses'in şarkıları ve konukları ile yaptığı muhabbetler oldukça ilgi gördü. Programın yeni bölümünde İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak, Metin Şentürk, Rubato, Güllü, Orhan Ölmez, Savaş Özdemir yer alıyordu.

İlk zamanlar küs alan baba kız aralarındaki buzu yavaş yavaş eritmiş. Aralarındaki dargınlığı bitirmişti. Barışmalarının şerefine Dilan Çıtak babası için "Kal Benim İçin" şarkısını seslendirdi. Sesiniz güzelliği programı kasıp kavurduğu gibi sosyal platformları da kasıp kavurdu.

Dilan Çıtak'ın sesi herkes tarafından çok beğenildi. Şarkısını bitiren Dilan Çıtak ise babasına sarılarak " İyi ki varsın" dedi. Kızını şarkını söylemesi esnasında İbrahim Tatlıses duygu dolu anlar yaşadı ve gözleri doldu.

Dilan Çıtak'a Sosyal Medyadan Yorumlar Yağdı!

 

Dilan Çıtak'ın performansının sosyal platformlara düşmesi düzeni dinleyenler sesi İbrahim Tatlıses!ten aldığını, babası gibi sağlam bir sesi olduğunu dile getirdi. Dilan Çıtak o kadar güzel şarkıyı okudu ki dinleyenler ve İbrahim Tatlıses duygulanmaktan başka bir şey yapamadı.

Dinleyicilerden tam not alan Dilan Çıtak için "Bu kız yürür gider. Çok başarılı olur" ifadeleri kullanıldı. İbrahim Tatlıses de dinleyenler ile benzer şeyler söyledi. Kızının çok güçlü bir sesi olduğu ve onun genetiğinde kaynaklı olduğunu dile getirdi. Çocukları Elif Ada ve İdo'nun da seslerinin böyle olduğuna değindi. 

İbrahim Tatlıses'in Kızı Dilan Çıtak Kimdir?

 

Dilan Çıtak 2 Aralık 1989 yılında dünyaya geldi. Annesi Işıl Çıtak babası ise İbrahim Tatlıses'tir. Dilan Çıtak, lise de müzik eğitimi aldı.

Sonrasında İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuarı eğitimini tamamladı. Şimdiler de ise müzik sektörüne adımını attı. Güçlü sesi ile adını hafızalara kazıtmaya başladı.