Magazin |

İbrahim Tatlıses'in eski eşi Derya Tuna'nın mutluluğu kısa sürdü! Karakolluk oldu

Geçtiğimiz günlerde İbrahim Tatlıses ile birlikteliğinden dünyaya gelen 29 yaşındaki müzisyen oğlu İdo Tatlıses'i evlendiren Derya Tuna'nın mutluluğuna gölge düştü. 56 yaşındaki oyuncu komşusunun şikayeti üzerine karakolluk oldu. Tuna'nın komşusunu tehdit ve darp ettiği iddiası ortaya atıldı.

İmparator lakaplı ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo'nun annesi ve eski eşi Derya Tuna, oturduğu sitedeki komşuyla kavga etti. Tuna'nın, 'Kapıda adamlar aileni öldürmek için bekliyor' diyerek komşusunu darp etmeye çalıştığı iddia edildi. Komşusunun şikayeti üzerine karakola giderek ifade veren Tuna, "Sadece konuştuk" dedi.

Sabah Gazetesi'nden Dilek Yaman Demir'in haberine göre; 28 Eylül günü Sarıyer'de ikamet eden Derya Tuna'nın yeğeninin yüksek sesle müzik dinlemesinden komşusu rahatsız oldu. Komşu Zübeyde Şen'in eşi de gecenin ilerleyen saatlerinde Tuna'nın yeğenini ve arkadaşlarını uyardı.

İbrahim Tatlıses'in eski eşi Derya Tuna'nın mutluluğu kısa sürdü! Karakolluk oldu

'ADAMLARIM KOCANI VE OĞLUNU ÖLDÜRMEK İÇİN BEKLİYOR'

Bir süre sonra başka bir komşu Şen Ailesi'ne giderek Derya Tuna'nın beklediğini söyledi. Bunun üzerine aile, Tuna'nın evine gitti. Yine iddiaya göre Tuna, "Siz benim yeğenime hiçbir şey söyleyemezsiniz. Kapıda adamlarım kocanı ve oğlunu öldürmek için bekliyor. Dua edin olayı İbrahim Tatlıses duymadı. Çok kötü adamlara çattınız" diyerek Zübeyde Şen'in üzerine yürüdü.

KARAKOLA GÖTÜRÜLDÜ

Bunun üzerine korkarak Derya Tuna'nın evinden ayrılan Zübeyde Şen, polis ekiplerini arayarak yardım istedi. Şen'in şikayeti üzerine karakola götürülen Derya Tuna'nın ifadesi alındı. Derya Tuna, komşuyla sadece konuştuklarını tehdit veya hakaret içerikli bir söylemde bulunmadığını ileri sürerek suçlamaları reddetti. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.