Magazin |

İbrahim Kutluay ve Demet Şener boşandı!

Eski basketbolcu İbrahim Kutluay ile manken eşi Demet Şener'in boşanma davasında sona gelindi. Çift, bugün İstanbul A14. Aile Mahkemesi’nde şiddetli geçimsizlik nedeniyle resmi olarak yollarını ayırdı.

Manken Demet Şener, geçtiğimiz yıl aldatıldığını ileri sürerek İbrahim Kutluay’a boşanma davası açmıştı. İstanbul Aile Mahkemesi’nde taraflar arasında çekişmeli olarak görülen davanın bugünkü duruşmasına tarafların avukatları katıldı.

YASAK AŞKIN ARDINDAN REKOR TAZMİNAT

Eski basketbolcu İbrahim Kutluay ile eski manken Demet Şener Kutluay şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşandı. İstanbul 14. Aile Mahkemesi’ndeki duruşmada çiftin şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşanmasına karar verildi. Mahkeme, İbrahim Kutluay’ın eski eşine 750 bin lira maddi 600 bin lira da manevi olmak üzere toplam 1 milyon 350 bin lira tazminat ödemesini hükmetti.

KUTLUAY’IN DEDEKTİF TUTTUĞU ÖNE SÜRÜLMÜŞTÜ

Eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay’ın Demet Şener ile boşanma sürecinde nafaka ödememek için dedektif tuttuğu iddiaları gündeme gelmişti. Ancak Kutluay, mahkemeye Şener aleyhine bir kanıt sunamadı.

Çiftin boşanmasının ardından çocuklarının velayeti anne Demet Şener’e verildi.