İBB yönetimi 'kurban eti poşeti' için 550 bin lira ödeyecek!

İBB'de İmamoğlu yönetiminin yaptığı bir ihale tartışamalara neden oldu. EKAP'ta yayınlanan sonuç ilanına göre, İBB yönetimi 'kurban eti poşeti' içi 550 bin lira ödeyecek.

Belediye bütçesine 'tasarruf' vaadiyle seçilen İBB Başkanı İmamoğlu yönetiminin yaptığı bir halededeki bedel kafalarda soru işaretlerine neden oldu. İBB'nin yaptığı 'kurban eti poşeti alımı' ihalesindeki bedel 550 bin lira oldu.

İmamoğlu yönetiminin İBB'de yaptığı tartışmalı hamlelere bir yenisi eklendi. İBB Levazım ve Ayniyat Müdürlüğü 13 Mayıs tarihinde 'Kuban eti poşeti alımı' ihalesi düzenledi. Pazarlık usulü ile yapılan ihalenin sonuç ilanında ihale bedeli açıklandı. EKAP'tan yapılan duyuruya göre, İBB, kurban eti poşeti için 550 bin lira ödeyecek. Sonuç ilanında yüklenicinin adresinin Van'da olduğu belirtildi.

EKAP'ta yer alan bilgilerede sözleşme tarihinin 10 Haziran olduğu bildirildi. İhale şartnamesine göre, ihaleye konu olan poşetler, İBB'nin gösterdiği noktalara işe başlama tarihinden itibaren 30 gün içinde teslim edilecek.

 

İBB yönetimi 'kurban eti poşeti' için 550 bin lira ödeyecek!

İBB yönetimi 'kurban eti poşeti' için 550 bin lira ödeyecek! ile ilgili etiketler İBB ihale kurban eti poşeti sonuç