Popüler Haberler |

Hürkuş: Göklerdeki Kahraman filminin konusu nedir, oyuncuları kimlerdir?

18 Mart Perşembe günü Kanal D yayın akışında yer alan Hürkuş: Göklerdeki Kahraman filminin konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Dram türündeki film Hürkuş: Göklerdeki Kahraman konusu nedir, Hürkuş: Göklerdeki Kahraman oyuncuları kimlerdir detaylı bilgi haberimizde.

18 Mart Perşembe günü Kanal D yayın akışında yer alan Hürkuş: Göklerdeki Kahraman adlı dram-aksiyon filminin konusu ve oyuncuları merak edilmektedir. Hürkuş: Göklerdeki Kahraman adlı dram-aksiyon filmi 2018 yılında vizyona girmiştir.

Hürkuş: Göklerdeki Kahraman adlı filminin başarılı oyuncuları ve ilginç konusu ile seyircileri bu akşam ekran başına kilitleyecek. İşte, Hürkuş: Göklerdeki Kahraman filminin konusu nedir, Hürkuş: Göklerdeki Kahraman oyuncuları kimlerdir detayları ile haberimizde bulabilirsiniz.

Hürkuş: Göklerdeki Kahraman filminin konusu ne?

Birinci Dünya Savaşı ve Kurtuluş Savaşı’nda görev yapmış, düşman uçağı düşüren ilk Türk pilot olan Vecihi Hürkuş’un hayatı beyaz perdeye aktarıldığı bu başarılı yapım, Vecihi Hürkuş’un henüz 16 yaşındayken uçma sevdasının peşinden gitmiştir.

Hürkuş: Göklerdeki Kahraman filminin konusu nedir, oyuncuları kimlerdir?

 Vecihi Hürkuş, hayatını uçak üretmeye ve yeni pilotlar eğitmeye adamıştır.  Türk havacılık tarihinin en önemli isimlerinden pilot ve mühendis Vecihi Hürkuş'un hayatının anlatıldığı filmin yönetmenliğini Kudret Sabancı’nın üstlenmiştir.

Hürkuş: Göklerdeki Kahraman filminin oyuncuları kimlerdir?

Yönetmen: Kudret Sabancı

Oyuncular: Hilmi Cem İntepe, Gizem Karaca, Miray Daner

Tür: Dram, Savaş filmi

Yapım Yılı:  25 Mayıs 2018