Popüler Haberler |

Huawei FreeBuds Lite ne kadar? Özellikleri neler?

Huawei yeni kablosuz kulaklık modeli FreeBuds Lite'ı Türkiye'de satışa çıkarıyor. Bir çok yeni özelliğe sahip olan FreeBuds Lite'ı vatandaşlar merak ediyor. FreeBuds Lite'ın kaç paraya satılacağı teknolojiseverler tarafından araştırılıyor. Peki Huawei FreeBuds Lite ne kadar? Özellikleri neler? İşte Huawei FreeBuds Lite fiyatı...

Koblosuz kulaklıkların son zamanlarda popüler olmasıyla birlikte Huawei de bu akıma katıldı. Kulaklık FreeBuds Lite adını aldı. Vatandaşlar FreeBuds Lite'ın özelliklerini merak ediyorlar. Yurttaşlar FreeBuds Lite'ın fiyatını araştırmaya başladılar. Peki Huawei FreeBuds Lite ne kadar? Özellikleri neler? İşte Huawei FreeBuds Lite fiyatı...

HUAWEİ FREEBUDS LİTE

Huawei FreeBuds Lite, tam şarjla 12 saat kullanım imkanı sunuyor. Şarkıların değiştirilmesi ve ses kontrolünün yapılabilmesi için kontrol yüzeylerinin bulunduğu bu kulaklık, sahip olduğu kulak içi yapısıyla da gürültü engelleyebiliyor. Ayrıca mikrofon gürültüsünü de engelleyebilen Huawei FreeBuds Lite, kullanıcılara iyi bir arama hizmeti sunmayı amaçlıyor.

Kulaklıklar, şarj kutusu ve yedek malzemelerle birlikte gelen Huawei FreeBuds Lite, 1 saat içerisinde şarj olabiliyor ve kutusuyla birlikte sadece 45 gram ağırlığında.

Yurtdışında 119 euro (yaklaşık 762 TL) karşılığında satın alınabilen Huawei FreeBuds Lite, ülkemizde 539 TL ila 599 TL aralığında satılıyor.