Spor

Hıncal Uluç'tan Galatasaray Başkanı için çok sert sözler!

Sabah gazetesi yazarı Hıncal Uluç, Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz’e yönelik çok sert bir yazı kaleme aldı.

Hıncal Uluç, “Cevap ver, Mustafa Cengiz!.” başlıklı yazısında “Bir konuk yorumcu programda ‘İki futbolcu İgor'u sattı’ dedi diye tüm NTV ve NTVSpor mensuplarını Galatasaray tesislerine ve Galatasaray'ın basın toplantılarına girmekten men ederek, halkın haber alma hakkına ihanet eden Mustafa Cengiz kardeşim, Galatasaray'a en ağır hakareti yapan ve 2005/ 2006 sezonundaki şampiyonluğu ‘Şike’ diye ilan ederek, Galatasaray adına leke süren Aziz Yıldırım için şu ana kadar ‘Gık’ demedi. Diyemedi, ya da..” ifadelerini kullandı.

hncal1

“Ya Aziz haklı. Cengiz şikeyi kabul etti. (Sükût ikrardan gelir.) Ya Cengiz, Aziz'den korkuyor” diyen Hıncal Uluç şöyle devam etti:

“Galatasaray Başkanı'na bakar mısınız?

Sevgili dostum Mustafa,

29 Mart Çarşamba tarihli Türkiye'de Öcal Uluç İmzalı ‘Galatasaray'a Leke’ başlıklı bir yazı var. Onu hemen bul.. Oku ve orda sorulan sorulara cevap ver. Hem de kamuoyu önünde ver. Basın toplantısı yaparak..

Verebiliyorsan!.

(Gazeteyi bulamıyor, yazıyı internetten aramayı da bilmiyorsan, beni ara.. Benzincine uğrar bırakırım. Hani beni 1994 Martında bacağımdan vurdukları benzincine.. Tam 24 yıl olmuş..)”