Hilal Kaplan o amirallere 'darbeci' deyince bakın neler yaşandı...

Sabah yazarı Hilal Kaplan, Ulusal Kanal'da yayınlanan Fikir Meydanı isimli programa konuk oldu. 104 emekli amiralin büyük tepki toplayan bildirisi ile ilgili değerlendirme bulunurken amirallere 'darbeci' diyen Kaplan, bu sözlerine hiç beklemediği bir karşılık aldı!

Sabah gazetesi yazarı Hilal Kaplan amiraller bildirisi hakkındaki görüşlerini paylaşmak üzere Ulusal Kanal’a konuk oldu.

Hukukanaliz Genel Yayın Yönetmeni Erdem Cömert, Galatasaray Üniversitesi Öğretim Üyesi Ümit Kocasakal ve CHP'li eski Milletvekili Dursun Çiçek ile birlikte gündeme dair değerlendirmelerde bulunan Kaplan'ın amirallerle ilgili bazı sözleri stüdyoda gerginliğe neden oldu.

EMEKLİ AMİRALLERE 'DARBECİ' DEYİNCE...

Ulusal Kanal’da ilk kez bir yayına katılan ve bildiri yayınlayan 104 emekli amirali 'darbeci' olarak tanımlayan Kaplan'a, konuklar arasında yer alan Ümit Kocasakal'dan tepki geldi.

Hilal Kaplan o amirallere 'darbeci' deyince bakın neler yaşandı...

"ESKİDEN BERİ PELİKANLARI SEVMEM"

Ümit Kocasakal, "Eskiden beri pelikanları sevmem" sözleri ile Kaplan'a yüklendi. Kaplan’ın bu sözlere karşılık, Kocasakal’a Ahmet Davutoğlu’nu çok seviyorsunuz herhalde” demesi ise dikkat çekti.

 

Hilal Kaplan o amirallere 'darbeci' deyince bakın neler yaşandı... ile ilgili etiketler Ahmet Davutoğlu Sabah Gazetesi Hilal Kaplan Ümit Kocasakal ulusal kanal

Sitene Ekle