Herkes şaşkın! Haaland'ın ''robot'' olduğu gerekçesiyle Premier Lig'den ihraç edilmesi gündemde

Manchester City'nin gol makinası Norveçli yıldız Erling Haaland için başlatılan kampanya herkesi şaşkına çevirdi. 'Erling Haaland bir robot olduğu için Premier Lig'den ihraç edilmeli' şeklinde başlatılan imza kampanyası Birleşik Krallık'ın dijital dilekçe sayfası üzerinden yapıldı. İngiliz futbolseverler kampanyaya büyük ilgi gösterirken, kısa süre içerisinde 2 milyon kişi katılım gösterdi.

Premier Lig ekibi Manchester City'nin bu sezon Borussia Dortmund'dan kadrosuna kattığı Norveçli süper yıldız Erling Haaland, attığı goller ve müthiş performansı ile Avrupa futboluna damgasını vurmaya devam ediyor. Özellikle rakipleri için oldukça korkutucu olan 22 yaşındaki yıldız için İngiliz futbolseverler şaşırtan bir kampanya başlattı.

Herkes şaşkın! Haaland'ın ''robot'' olduğu gerekçesiyle Premier Lig'den ihraç edilmesi gündemde

''ERLING HAALAND BİR ROBOT!'

Avrupa basınında yer alan haberlere göre Erling Haaland'ın Premier Lig'de adeta dengeleri bozması sonrası İngiliz futbolseverler de şaşırtan bir kampanya başlattı. 'Erling Haaland bir robot olduğu için Premier Lig'den ihraç edilmeli' şeklinde başlatılan imza kampanyası Birleşik Krallık'ın dijital dilekçe sayfası üzerinden yapıldı. İngiliz futbolseverler kampanyaya büyük ilgi gösterirken, kısa süre içerisinde 2 milyon kişi katılım gösterdi.

Herkes şaşkın! Haaland'ın ''robot'' olduğu gerekçesiyle Premier Lig'den ihraç edilmesi gündemde - Resim : 2

KAMPANYAYA KATILAN TAKIM ARKADAŞI DA VAR

Norveçli golcünün takım arkadaşı Aymeric Laporte da kampanyanın ekran görüntüsünü sosyal medya hesabından yayınlarken, esprili bir şekilde Erling Haaland'ın ' futbol 'dan men edilmesini istedi.

Herkes şaşkın! Haaland'ın ''robot'' olduğu gerekçesiyle Premier Lig'den ihraç edilmesi gündemde ile ilgili etiketler Manchester City Premier Lig İngiliz robot Erling Haaland ihraç