Popüler Haberler |

Hercai 63. Son Bölüm izle

Hercai 63. bölüm full izlenmek için yayında. 14 Mart akşamında ATV ekranlarında yayınlanan Hercai dizisinin son bölümünü tek parça halinde kesintisiz Youtube platformundan izleyebilirsiniz.

Başrollerinde Akın Akınözü ile Ebru Şahin’in oynadığı Hercai dizisinin 63. son bölümü 14 Mart Pazar akşamında ATV ekranlarında izleyicisi ile buluştu. Her bölümü olay yaratan ekranların fenomeni Hercai son bölüm tekrarı dizi bitiminde Youtube platformundan izlenebilmekte.

HERCAİ 63. BÖLÜM ÖZETİ

Duydukları sonrasında büyük bir hayal kırıklığına uğrayan Reyyan, bir kez daha Dilşah’ın gerçek yüzünü tatmıştır. Artık ona karşı tedbir almak zorunluluğunu bir kez daha görmüştür. Azat’ın ortadan aniden kaybolmasının sorumlusu olarak Miran’ı gören Cihan’da eline silahı alarak düğün evine baskın yapar.

Zehra da Füsun’un yaptıklarını öğrendikten sonra göze dönmüş bir şekilde Aslanbeylerin konağına gitmek için yola çıkar. Reyyan da artık Miran’dan daha fazla gerçekleri saklayamayacağını anlayarak güzel bir akşamın kapısını çalar. Aynı esnada da Miran’ın Reyyan’a oldukça şaşırtıcı bir sürprizi olacaktır. Ancak Miran için karanlık yolların kapısı açılmıştır. Hiç beklenmedik bir olay herkesi şaşkına çevirir.

HERCAİ 63. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Sitene Ekle