Medya

Hedefim Sensin filminin konusu nedir, oyuncuları kimlerdir?

5 Ocak Salı günü Star TV yayın akışında yer alan Hedefim Sensin filminin konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Hedefim Sensin hangi kanalda, Hedefim Sensin oyuncuları kimlerdir detaylar haberimizde.

5 Ocak Salı günü Star TV yayın akışında yer alan Hedefim Sensin adlı filmin konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Birbirinden değerli birçok oyuncunun oynadığı Hedefim Sensin filmi 2018 yılında vizyona girmiştir.

Hedefim Sensin Filminin Konusu Nedir?

Hedefim Sensin, çiğ köfte satarak geçimini sağlayan Zekeriya Taştan’ın hikayesini konu ediyor. Genç bir adam olan Zekeriya Taştan, İstanbul sokaklarında çiğ köfte satarak geçimini sağlar. Oldukça geveze bir adam olan Zekeriya’nın başına ne gelirse çenesinden gelir. Bir gün konuşmaması gereken bir yerde ve zamanda yine kendisini tutamaz. Ama bu sefer başına büyük bir dert alır ve İstanbul’u terk etmek zorunda kalır.

Hedefim Sensin

Artık onun yeni yuvası ilk defa ayak bastığı Gökçeada olur. Burası Zekeriya’nın hayatı için adeta bir dönüm noktası olur. Gökçeada’ya gelmesi ile hayatı değişen sadece Zekeriya değildir. Onun gelişi ile birlikte Hafize’nin, Leyla’nın ve Yarım Hasan’ın hayatı da bambaşka bir hal alır. Yönetmen koltuğunda “Kocan Kadar Konuş”, “Görümce”, “Arif v 216” gibi filmlere imza atan Kıvanç Baruönü'nün oturduğu "Hedefim Sensin" filminin başrolünü Ata Demirer üstleniyor.

Hedefim Sensin Filminin Oyuncuları Kimlerdir?

Yönetmen: Kıvanç Baruönü

Oyuncular: Ata Demirer, Demet Akbağ, Gonca Vuslateri

Tür:  Komedi

Yapım Yılı: 30 Kasım 2018 / 1s 48dk