Gündem

'HDPKK için intikam alan gazete'

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sosyal medya hesabından Cumhuriyet Gazetesi'ne çok sert tepki gösterdi. Soylu, "Bir mafya pisliğinin hezeyanlarıyla terörle mücadele tarihimizin en Şanlı Komutanına çamur atan, ortakları HDPKK için intikam alan, Cumhuriyet gazetesi; Sizin tarihiniz, derin, kirli ve karanlık ilişkiler tarihidir Türkiye eski Türkiye değil hesabını hukuk önünde vereceksiniz." dedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Twitter hesabından Cumhuriyet gazetesine tepki gösterdi.

Gazetenin mafya yöneticisi Sedat Peker’in iddialarından yola çıkarak Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin hakkındaki haberi üzerine açıklama yapan Bakan Soylu, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

"Bir mafya pisliğinin hezeyanlarıyla terörle mücadele tarihimizin en Şanlı Komutanına çamur atan, ortakları HDPKK için intikam alan, Cumhuriyet gazetesi; Sizin tarihiniz, derin, kirli ve karanlık ilişkiler tarihidir Türkiye eski Türkiye değil Hesabını hukuk önünde vereceksiniz."

Yorumlar
Günün Videosu
İstanbul'da toplu taşıma araçlarında yoğunluk tepki çekince İBB daha az kapasite ile yolcu taşıma kararı aldı. Ancak bu süreçte sefer sayıları artırılmayınca mağdur yine vatandaş oldu. Esenyurt'ta uzun süre otobüse binemeyen insanlar, çareyi kendilerini otobüsün önüne atmakta buldu.