Gündem |

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Güldür Güldür Show'da oynayacak

Geçtiğimiz hafta Güldür Güldür Show'da yayınlanan 'Bakan Nebati' skecini çok beğenen Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, ekibin davetine olumlu yanıt vererek, "İlk fırsatta katılacağım" demişti. SuperHaber'in kulislerden edindiği bilgiye göre; Bakan Nebati, Güldür Güldür programına katılarak küçük bir rolü canlandıracak.

İçerik: SuperHaber
İçerik: SuperHaber

Show TV'de yayınlanan Güldür Güldür Show'da geçtiğimiz hafta skeci yapılan Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, sosyal medyadan bölümü çok beğendiğini söylemişti. Ekibin programa davet ettiği Bakan Nebati, "İlk fırsatta geleceğim" yanıtını vermişti.

BAKAN NEBATİ MİSAFİR OYUNCU OLACAK

SuperHaber'in edindiği kulis bilgisine göre; Hazine ve Maliye Bakanı Nebati, Güldür Güldür programına konuk olacak. Yakın zamanda programa katılacak olan Bakan Nebati, o bölümde misafir oyuncu olarak küçük bir rolü canlandıracak.

 

 NE OLMUŞTU?

Show TV'de ekrana gelen Güldür Güldür Show'un merakla beklenen ve kanal tarafından sansürlendiği iddia edilen Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati skeci geçtiğimiz hafta yayınlandı.

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, skeci Twitter'da paylaşarak, "Keyifle izledim, güldüm ve eğlendim ama gözlerimdeki ışıltıyı göremedim" dedi. Bakan Nureddin Nebati'ye Güldür Güldür ekibinden, "Mizaha yaklaşımınız ve paylaşımınız için teşekkür ederiz. Bir sonraki skece bekleriz" sözleriyle davet geldi. Bakan Nureddin Nebati bu teklifi kabul ederek "Elbette, memnuniyetle. İlk fırsatta geleceğim inşallah" yanıtını verdi.