Magazin

Hazal Kaya'nın yeni Netflix dizisi Pera Palas'tan ilk görüntü!

Ünlü oyuncu Hazal Kaya, iki sezon süren "Bizim Hikaye" dizisiyle kariyerinde tekrar yükselişe geçti. Dizi bittikten sonra anne olan başarılı oyuncunun dönüşüyse muhteşem oldu. Kaya, başrol oynadığı Netflix dizisi "Pera Palas" setinden ilk görüntüyü sosyal medya hesabından paylaştı.

Önce, yakın arkadaşı Aslı Kızmaz'ın "Benden Ne Olur?" romanından uyarlanan filmde başrolü kaptı. Yakında, Hazal Kaya'yı bir romantik komedide izleme şansı bulacağız. Çok geçmeden daha da güzel bir haber geldi. Netflix Türkiye'nin yeni dizilerinden "Pera Palas"ta başrol için Hazal Kaya seçildi.

Yönetmenliğini Netflix'in en sevilen projelerinden "Rise of Empires: Ottoman" dizisini yöneten Emre Şahin'in üstlendiği dizinin senaristi de başarılı yazar Elif Usman olacak. 1919 İstanbul'unu anlatan dizide tarihi karakterleri ve İstanbul gece hayatını yakından göreceğiz. Rolü için saçını kızıla boyatan Hazal Kaya, şan dersleri de almaya başladı.

Hazal Kaya Kovid-19'a yakalandığı için kısa bir mola veren "Pera Palas" ekibi, çekimlere son sürat devam ediyor. Sonunda, Hazal Kaya'nın canlandırdığı karakterin adı açıklandı ve setten yeni görüntüler geldi.

Dizide Esra adındaki bir gazeteciyi canlandırmaya hazırlanan Hazal Kaya, değişen imajını paylaştı. Kızıl saçları burada pek belli olmasa da, başarılı oyuncuyu hiç görmediğimiz bir halde göreceğimiz kesin.

 

 

 

Yorumlar