Astroloji

Hayatımızda büyük bir başlangıç ya da bitiş yaşayabiliriz!

Haftaya Oğlak burcunda gerçekleşen Ay tutulmasının etkileriyle başladık. 7 Temmuz Salı ve çarşamba günü Ay, Kova burcunda ilerleyecek. SuperHaber Astroloji yazarı Mine Ayman, 6-12 Temmuz haftası burç yorumunda Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını nelerin beklediğini anlattı...

6 Temmuz Pazartesi haftasına Oğlak burcunda gerçekleşen Ay tutulmasının etkileriyle başladık. Gündemimizde aile, iş ve maddi konular olabilir. Bu hafta içinde hayatımızda büyük bir başlangıç ya da bitiş yaşayabiliriz.

7 Temmuz Salı ve çarşamba günü Ay, Kova burcunda ilerleyecek. Aklımızdaki orjinal fikirleri hayata geçirmenin tam zamanı.

9 Temmuz Perşembe ve 10 Temmuz Cuma, çok duygusal geçebilir. Hayatımızın bir alanıyla ilgili tamamlanma yaşayabiliriz.

12 Temmuz Pazar, Yengeç burcunda gerçekleşen Merkür retrosu bitecek. İletişim dünyamız yeniden canlanmaya başlayacak. Yeni başlangıçlar ve önemli anlaşmalar yapmak için önümüzdeki hafta itibariyle hızlanabiliriz.

SuperHaber Astroloji yazarı Mine Ayman'ın 6-12 Temmuz haftası burç yorumunun tamamı SuperHaber YouTube kanalında yayında...

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN!

Sitene Ekle