Spor |

Hastalık Eric Gerets'in yakasını bırakmıyor!

Sağlık sorunları nedeniyle teknik direktörlüğe son veren Galatasaray tarihinin en yüksek puanla şampiyonluğunu sağlayan eski hocası Eric Gerets, "Bazen ağrılarım oluyor ve bu çok sinir bozucu" dedi.

Sağlık sorunları nedeniyle teknik direktörlük kariyerine son veren Eric Gerets, Belçika basınına verdiği röportajında son durumu hakkında konuştu.

Bir dönem Galatasaray'da da görev yapan ve son olarak Al Jazira'yi çalıştıran 62 yaşındaki Eric Gerets, sağlık sorunları nedeniyle zaman zaman zor günler geçirdiğini dile getirdi. Tecrübeli isim ''Bazen ağrılarım oluyor. Çok sinir bozucu ama vücut bir noktada adapte oluyor'' dedi.

"HAYATTAN ZEVK ALMAYA ÇALIŞIYORUM"

Tecrübeli isim futbolu mecbur olduğu için bıraktığını da söylerken ''Kariyerimi sonlandırmaya karar verdiğimde hala bu iş için çok iyi olduğumu düşünüyordum. Ancak durum kötüleşince işler değişti. Artık kendi sağlığıma odaklanmalıyım. Düzenli olarak doktor kontrolüne gidiyorum. Olabildiğince hayattan zevk almaya çalışıyorum. Birkaç yıl daha hayatımı kendim kontrol etmeyi umuyorum'' şeklinde konuştu.