Magazin |

Hande Yener ilk kez konuştu! Pişman mı oldu?

Geçtiğimiz gün Seren Serengil'in çıplak fotoğrafını paylaşan Hande Yener'in bu hareketinden pişman olup özür dilemesi beklenirken ünlü şarkıcı "Çok güzel oldu." diyerek yaptığı belaltı saldırıyı savundu.

Hande Yener, Seren Serengil'in üstüz fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşıp gündeme bomba gibi düştü. Önceki gün Levent'te görüntülenen Yener, yaptığı bu çirkin saldırıdan ve başlatmış olduğu kavgadan pişman olmadığını söyledi.

"ÇOK GÜZEL OLDU"

Hande Yener ve Seren Serengil'in "telifmetre" kavgası gündeme bomba gibi düşerken Yener'in Serengil'e yaptığı çirkin saldırıyı ısrarla savunması ve üstüne basa basa "Çok güzel oldu" demesi oldukça dikkat çekti.

Aldığı onca eleştiriye rağmen pişman olmadığını söyleyen Yener, "Ben işimi konuşmak istiyorum, boş konuşmak istemiyorum. Çok güzel oldu." dedi.

"BİLGİSİZ İNSAN"

Halktan gelen tepkiler hatırlatılınca ise Yener, "Halkın tepki verdiği falan yok, bot hesaplardan yazdıranlarla gaza gelip bana boş sorular sormayın. Bilgisiz bir insana sadece listeleri gösterdim" diyerek Serengil'e bir gönderme daha yaptı.

İşte ortalığı karıştıran o paylaşım:

seren-serengil-in-ciplak-fotografini-paylasan-10394684_8351_m