Gündem

Hande Erçel Öyle Bir Fotoğraf Paylaştı Ki Söze Gerek Bırakmadı! Ünlü Oyuncu Sosyal Medyayı Yıkıp Geçti

Son dönemlerin en çok konuşulan ve takip edilen kadın oyuncusu Hande Erçel güzelliği ile büyülerken sosyal medyayı da aktif kullanmasıyla hayran kitlesini her geçen gün arttırıyor. Fox TV kanalında yayınlanan ve romantik komedi tadında dizide başrol alan oyuncu Hande Erçel, Kerem Bürsin ile uyumlu partnerliği ile de üzerine dikkatleri çekiyor.

Son dönemlerin en çok konuşulan ve takip edilen kadın oyuncusu Hande Erçel güzelliği ile büyülerken sosyal medyayı da aktif kullanmasıyla hayran kitlesini her geçen gün arttırıyor. Fox TV kanalında yayınlanan ve romantik komedi tadında dizide başrol alan oyuncu Hande Erçel,  Kerem Bürsin ile uyumlu partnerliği ile de üzerine dikkatleri çekiyor.

Son dizisiyle birlikte güzelliğine güzellik katan Erçel Partneri ile de çıkan aşk dedikoduları ile adeta gündemden hiç düşmüyor. Sosyal medyada 21,4 milyonun üzerinde bir takipçi kitlesine ulaşan Erçel Instagramı da oldukça dikkatli ve aktif kullanıyor. 


Kerem Bürsin ve Hande Erçel Aşkı


Sen Çal Kapımı dizisinde başrolleri paylaşan Kerem Bürsin ve Hande Erçel, dizi başladığı ilk günden beri haklarında aşk dedikoduları çıkıyordu ve sürekli ikili bu söylentileri yalanlıyordu. Ancak dizinin sezon finaline girmesi ve ardından çiftin birlikte Maldivler tatiline gitmeleriyle birlikte aşkın gerçek olduğu ortaya çıktı.

Çift artık aşklarını gizlemezken pozları da olay oldu. Ayrıca dizi sezon finali vermiş olsa da tekrar Mayıs ayı sonunda çekimleri başlayacağı ekranlara ise Haziran ayı başında geleceği söylenmektedir. Yakıştırılan çift aşlarını şimdilik gözlerden uzak yaşıyor.


Hande Erçel Babası İle Pozunu Paylaştı


Ailesine olan bağlılığı ile gündeme gelen güzel oyuncu Maldivler tatiline de ablası ve Kerem Bürsin ile birlikte gitmişti. Annesini 2019 yılında kaybeden oyuncu yeğini Mavi, Ablası ve Babası ile çok yakından ilgilenir. Babası ile ilgili yapmış olduğu son paylaşımla tüm hayranlarını duygulandıran Erçel Babam iyi ki doğmuş yazarak babası ile samimi bir fotoğrafını koydu.

Yeğeni Mavi ile sürekli sevimli paylaşımları ile gündemde olan ve neşelendiren pozlar koyan oyuncu babasının doğum gününü şefkat ve samimiyet içeren pozu ile de duygulandırdı.