Popüler Haberler

Halil Söyletmez öldü mü?

Sosyal medya fenomeni Halil Söyletmez ile ilgili Twitter'daki hashtag ortalığı karıştırdı. Halil Söyletmez öldü mü? Detayları bu haberden öğrenebilirsiniz.

"HalilSöyletmezöldü" hashtag'inin Twitter'da TT listesine girince sosyal medya karıştı. Ünlü sosyal medya fenomeni ile ilgili mesajlar Twitter'da ardarda yağmaya başladı. Halil Söyletmez öldü mü? Ayrıntılar ve olayla ilgili son durum haberimizde...

HALİL SÖYLETMEZ ÖLDÜ MÜ?
Halil Söyletmez öldü mü sorusu Twitter'da TT olunca insanlar tarafından merak edilmeye başlandı. Halil Söyletmez'e neler olduğu sosyal medyada merak edilmeye başladı. Sosyal medya fenomeni olan Halil Söyletmez'le ilgili çıkan ölüm haberlerinin doğru olup olmadığı konusu kafaları karıştırdı.

SERUM FOTOĞRAFI NERELERE ULAŞTI?
İki saat önce hastaneden serumlu fotoğrafını paylaşan Halil Söyletmez, mesajında "Yiyelim bakalım. Serum" yazdı. Daha sonra Twitter'da #HalilSöyletmezÖldü hashtag'ini görünce "Manyak mısınız olm" yazdı. Daha sonra Samet Ecem adlı Twitter kullanıcısının "3 saat önce son storysini atmış, uzun süredir tedavi gördüğü hastanede daha gencecikken vefat etti, yakınlarına sabır diliyorum. Allah rahmet eylesin güzel insan. #HalilSöyletmezÖldü" mesajını "Sen nasıl bir trollsun" mesajıyla paylaştı ve daha sonra Twitter kullanıcılarının mesajlarını yanıtladı.

ZİYNET SALİ İLE AŞK YAŞADIĞI İDDİA EDİLMİŞTİ
Vine videoları ile ünlenip daha sonra Cumali Ceber filmiyle sinemaya atılan oyuncu Halil Söyletmez'in, şarkıcı Ziynet Sali ile (43) aşk yaşadığı iddia edildi. Bu iddiaların ortaya çıkmasının sebebi ise Danla Bilic'in youtube kanalında "Ünlü bir şarkıcımız ile bir sosyal medya fenomeni aşk yaşıyor" sözleriydi. Aşk dedikodusu sosyal medyaya bomba gibi düşerken Halil Söyletmez Instagram hesabından haberleri yalanladı.

Söyletmez, şu notu paylaştı; "Arkadaşlar, malum haber yalan. Evliliğe doğru giden düzenli bir ilişkim var. (Hepiniz biliyorsunuz) Belli ki birilerinin canı sıkılmış. İyi eğlenceler."

Şimdiye kadar Anthony Marshall ve Tolga Temiz’le adı aşk dedikodularına karıştırılan Ziynet Sali, bu iddiaları yalanlamış ve “Müzik yüzünden sevgilim olmadı” şeklinde bir açıklamada bulunmuştu. Sali’nin adı şimdi de çektiği Vine videoları ile ünlenen Halil Söyletmez ile anıldı. Bu iddiaların ortaya çıkmasının sebebi ise Danla Bilic’in youtube kanalında “Ünlü bir şarkıcımız ile bir sosyal medya fenomeni aşk yaşıyor” sözleriydi. Bilic’in yaptığı bu çıkışın ardından her iki taraf da kısa süre içerisinde iddiayı yalanladı. Ziynet Sali bu haberleri paylaşarak altına şu notu düştü: “Yılın şakası olabilir mi acaba? Hayal dünyanıza hayran kalmamak elde değil… bu komik haberin aslı astarı yoktur arkadaşlar. Tövbe Estağfurullah! Durup dururken şaştım ve de kaldım”

HALİL SÖYLETMEZ KİMDİR?
Sosyal medya hesapları ile bir anda tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Halil Söyletmez Snapchat, İnstagram, Youtube ve Vine videoları ile tanınmıştır. Bu ilgiyi karşılıksız bırakmayan Halil Söyletmez bu videolarının ardından sinema dünyasına adım atmıştır.

Cumali Ceber isimli sinema filmi ile hayranlarının karşısına çıkan Halil Söyletmez aslen Adana’lıdır ve Adana’da dünyaya gelmiştir.

Vine ile 2013 yılında tanışmış ve yurt dışında kullanıldığını denemek istediğini belirtmiştir. Böylelikle ülkemizde ilk Vine kullanıcıları arasına ismini yazdırmıştır. Halil Söyletmez Lise mezunudur ve üniversiteyi hiç düşünmediğini belirtmiştir. Bir süre Beyaz Show programında 1 sezon Vine köşesi yapmıştır.