Popüler Haberler

Halaya Anneler Günü mesajları 2021! Halaya en duygusal Anneler Günü sözleri

Anneye anneler günü mesajları! Mayıs ayının en özel günlerinden biri olan Anneler Gününde anne olan Halaya sevgimizi ve minnettarlığımızı ifade etmemiz gerekmektedir. Halaya en duygusal anneler günü sözleri…

Mayıs ayının 2. Pazar günü tüm dünyada kutlanan Anneler Gününde onların üzerimizde olan emeklerine karşılık olarak unutmadığımızı göstermek için bu özel günde halaya söyleyeceğimiz her tatlı söz ile sevgimizi ifade edebiliriz.

HALAYA ANNELER GÜNÜ MESAJLARI

Canım Halam Anneler Günün Kutlu Olsun.

Dünyanın en güzel, en iyi halası, Anneler günün kutlu olsun..

Güneş yüzlü halam, ellerinden öperim. Anneler günün kutlu olsun.

Anneler günün kutlu olsun halaların halası annemden sonra en değerlim… Halam benim

Yüreğindeki sınırsız sevgi ve sabır için çok teşekkürler canım halacığım… Anneler günün kutlu olsun!

Nur yüzlü, güzel gözlü canım halam seni çok seviyorum ve her zaman seveceğim. Anneler günün kutlu olsun.

Benim halam kimseye benzemez içinde sevgi, iyilik hiç eksik olmaz. Anneler günün kutlu olsun canım halam.

Annem olmadığı zaman sen bakardın bana emeğini hiç bir zaman ödeyemem, Anneler günün kutlu olsun halaların en güzeli.

Benim bi tanecik tatlı halam, senin yeğenin olduğum için her zaman gurur duydum. Ellerinden öperim… Anneler günün kutlu olsun.

Anne kadar yeğenini düşünen, kol kanat geren, hep iyiliğini isteyen candan ötedir halalar. Anneler günün kutlu olsun halacığım.

Bu mesaj dünyanın en tatlısına, dünyanın en neşelisine veeee dünyanın en enerjik halasına gelsin. Seni çok özledim halacığım. Anneler günün kutlu olsun.

Halam sana güzel sözler söylemek isterdim ama sen en güzel söz den de güzelsin seni anlatmaya kelimeler yetmez. Anneler günün kutlu olsun.

Benim hayatımda hiç unutmayacağım insanlar var ve o insanların en başında beni her zaman düşünen canım halam gelir. Anneler günün kutlu olsun.

Annemin yokluğunda bana adeta kanat açtın ve bütün sorunlarımla ilgilendin seni seviyorum ve her zaman seveceğim halacığım. Anneler günün kutlu olsun.