Magazin

Hakan Ural skandala imza attı! Sağlıkçılara söylediği sözler tepki çekti!

Sağlıkçılarla ilgili yaptığı açıklamayala skandala imza atan oyuncu Hakan Ural Neler Oluyor Hayatta programında söylemedik söz bırakmadı. Sağlıkçların hastalarla ilgilenmemesini eleştiren Ural'a sosyal medyada tepkiler büyüyor.

Hakan Ural Kanal D ekranlarında yayınlanan Neler Oluyor Hayatta programında sağlıkçılarla ilgili skandal sözlere imza attı. Sunucu Nur Tuğbaş Algül üzerinden verdiği örnekle tepki toplayan oyuncuya sosyal medyada #ÖzürDileHakanUral etiketi ile tepki gösterildi.

"Hiçbir şey yapmıyor. Doktor zaten böyle duruyor" diyerek sözlerine başlayan Hakan Ural, sunucu Nur Tuğbaş Algül'ün çocuğu olan Arden Namlı üzerinden bir örnekte bulunarak "Arden'i aldın götürdün. Senin ne yapacağını söyleyeyim mi? Gözünü çıkarırsın" dedi. Algül ise bu sözlere karşılık olarak "Yaparım" yanıtını verdi.

Hakan Ural'ın sağlıkçılar hakkındaki yorumu büyük tepki çekti: Gözünü çıkarırsın

SKANDAL SÖZLER

Açıklamalarının devamında "Doktor da duvara yaslanmış. 'Oğlum ölüyor' diyorsun, 'Ben eylemdeyim' diyor" ifadelerini kullanan Hakan Ural, sosyal medyada büyük tepki gördü. Sağlıkçılar, Ural'ın sözlerinden dolayı "ÖzürDileHakanUral" etiketinde toplandılar.

HAKAN URAL'DAN AÇIKLAMA!

Sosyal medyada Hakan Ural hakkında yapılan tepkili paylaşımlar sonrası oyuncu sosyal medyadan açıklama geldi.