Gündem |

Hakan Ural, Emine Erdoğan'a yönelik hakaretlere isyan etti: Bazen Cinnet geçirecek gibi oluyorum

Oyuncu ve TV yorumcusu Hakan Ural, sel felaketinin yaşandığı Kastamonu'nun Bozkurt ilçesini ziyaret eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan hakkında sosyal medyada yapılan paylaşımlara isyan etti.

Emine Erdoğan'ın sıkıntı yaşayan insanlara moral vermek için bölgeye gittiğine dikkat çeken Ural, "Çok mu fanatiksin? Hakaret etme razıyız" ifadelerini kullandı.

Kanal D'de yorumcu olarak bulunduğu programda açıklamalar yapan Hakan Ural şu ifadeleri kullandı:

"Dün sosyal medyada Emine Erdoğan etiketi açılmış. Edilmedik hakaret, edilmedik fütursuz cümle yok. Dedim acaba ne olmuş olabilir? Sel felaketinin yaşandığı Bozkurt'a ziyarette bulunmuş, insanlara moral vermiş. Hakikatten bazen cinnet geçirecek gibi oluyorum.

Cumhurbaşkanı'nın eşi oraya gitmiş, insanlara moral vermiş, başka ne olacak? Bu arada devletimiz, sivil toplum örgütlerimiz ve vatandaşlarımız dahil...Orada akılalmaz bir afet yaşandı... Dünya rekoru denilebilecek bir şekilde o yıkımın karşısında bir muvaffakiyet gerçekleşti. Orada başta devletimiz olmak üzere emeği geçen kim varsa Allah bin kere razı olsun.

Cumhurbaşkanımızın eşi oradaki sıkıntılarla ilgili halkına moral olsun diye gidiyor. Çok mu fanatiksin? Hakaret etme razıyız. Bize ne oldu ya? Birisi rahmetli oldu, 'Allah rahmet eylesin' denir. Ateşi bol olsun diyorlar ya! Arkadaş, çıldırmışlar yani. Bunlar azmış!

Diyorum ki, 'Hakan boşver'; veremiyorum. Bu ülkeyi seviyorum, Bu insanları seviyorum, bu ülkeye olan aidiyetimden mütevellit, yapımla da özdeş fikirlerim var; kabullenemiyorum kardeşim."

Sitene Ekle