Magazin

Hadise'nin 5 yıl önce Ebru Gündeş için söyledikleri yeniden gündem oldu! O dönemki açıklamaları şaşırttı

Ebru Gündeş'in 11 yıl evli kaldığı, kızı Alara'nın babası, iş insanı Reza Zarrab'la ilişki yaşadığı iddia edilen Hadise’nin 5 yıl önce verdiği bir röportajında meslektaşı Gündeş ile ilgili açıklamaları yeniden gündem oldu. “Ne yaşarsa yaşasın ben Ebru’nun yanındayım” diyen Hadise’nin şimdilerde ise Gündeş’in karşısında olması dikkat çekti.

Ünlü sanatçı Ebru Gündeş, Nisan ayında resmi olarak boşandığı kızının babası ve 11 yıllık eşi Reza Zarrab, için "Beni ünlü isimlerle aldattı" demişti. Daha sonra bu ünlü kişinin Hadise olduğu aylarca magazin sayfalarını süsledi.

Güzel şarkıcı, bu iddiaları sert bir dille yalanlasa da Ebru Gündeş sessiz kalarak, yıllardır dostluk yaptığı Hadise'yi adeta ateşe attı.

HADİSE'NİN HAYATI KABUS OLDU

Adı Reza Zarrab ile yasak aşk iddiasına karışan Hadise, zor günler geçirdi. Kaan Yıldırım'la evliliğe giden ilişkisi de büyük zarar gören popçu, aşkı bitirmek zorunda kaldı. Önceki gün ise arşivlerden çıkan bir röportaj dikkat çekiciydi.

Saklambaç'ın haberine göre; Bundan 5 yıl önce Zarrab'la boşanmaya çalışan Ebru Gündeş, Günay Restaurant'ta sahne aldı. Hadise de mekana giderek morali bozuk arkadaşına destek verdi.

 

YİNE GÜNDEM OLDU

Gazeteciler, Hadise'ye "Gündeş ve Zarrab'ın boşanmasına ilişkin ne düşünüyorsunuz?" diye sordu. Popçu ise "Ne yaşarsa yaşasın ben Ebru'nun yanındayım. Hepimiz hayatımızda bir şeyler yaşayabiliriz. Önemli olan her anlamda dostlarımızın yanında olabilmek" cevabını verdi.

 

Tekrar günyüzüne çıkan bu röportaj gündem oldu. Sosyal medyada "Gündeş'in yanındayım diyen Hadise, şimdilerde tam karşısında" yorumu yapıldı.

 

İŞTE O GECE...

Hadise, Ebru Gündeş'i dinlemeye kardeşi Derya Açıkgöz ile birlikte gitmişti.Ebru Gündeş ve Reza Zarrab'ın 11 yıllık evliliği bitti. Çiftin kızları Alara'nın velayeti ise Gündeş'e verildi.

Sıkıntılı günleri geride bırakan Hadise, şimdilerde genç iş adamı Mehmet Dinçerler'le aşk yaşıyor.