Magazin |

Hadise'den Reza Zarrab açıklaması!

Ünlü sanatçı Ebru Gündeş, başka kadınlarla ilişkisi olduğu gerekçesiyle eşi Reza Zarrab'a boşanma davası açmıştı. Gündeş tarafından yapılan açıklamanın ardından, o kadınlardan birinin de şarkıcı Hadise olduğu öne sürüldü. Hadise'nin menajeri Haluk Şentürk'ten söz konusu iddialar hakkında açıklama geldi.

Ebru Gündeş, 11 yıldır evli olduğu ve kızı Alara'nın babası Reza Zarrab'a, evlilik birliğinin temelinden sarsıldığı gerekçesiyle Bodrum Aile Mahkemesi’nde boşanma davası açtı.

Gündeş'in boşanma dilekçesinde yer alan 'başka kadınlarla ilişkisi var' ifadesinin ardından bomba iddia ortaya atıldı. O kadınlardan birinin de Hadise olduğu ve ünlü şarkıcının 3 yıl önce Miami'de Zarrab ile buluştuğu öne sürüldü.

"BU OLAY GERÇEK DEĞİL"

Hadise'nin menajeri ise Haluk Şentürk, "Avukatımız aracılığıyla bir açıklama yapacağız. Kesinlikle böyle bir olayın gerçekliği yok" dedi.

Diğer taraftan ünlü şarkıcı Hadise, sosyal medya hesabı üzerinden de konuyla ilgili bir açıklama yaptı. Hadise söz konusu paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

"KİMSE BENİM NAMUSUMU, ŞEREFİMİ LEKELEYEMEZ!"

''Güne hakkımda çıkan inanılmaz iftiralarla başladım. Bugüne kadar karşılaştığım tüm hakaretler, aşağılamalar, iftiralara karşı sabırla ve empati ile yaklaşmaya çalıştım ama bu kadar uzun boylu değil. Kimse benim namusumu, şerefimi lekeleyemez! Avukatım Hakan Öncel aracılığı ile tüm hukuki yollarla bu mübarek Ramazan gününde bana bunu yaşatanlara hesabını soracağım. Saygılarımla.''