Hacı Sabancı'nın sevgilisi 'Ne bakıyorsun' diyerek bardak fırlattı!

İş adamı Hacı Sabancı'nın bir süredir aşk yaşadığı sevgilisi Zeynep Nazlı Kayı, geçtiğimiz akşam bulundukları mekanı birbirine kattı. Oyuncu Demet Özdemir'in bulunduğu masadaki bir kıza 'Buraya ne bakıyorsun?' diyerek bardak fırlattı.

Hacı Sabancı'nın herkesten gizlediği, şimdilerde yeni yeni ortada görünmeye başladığı sevgilisi Zeynep Nazlı Kayı, oyuncu Demet Özdemir'in masasındaki bir kıza "Buraya ne bakıyorsun?" diyerek bardak fırlattı.

"BURAYA NE BAKIYORSUN? ÖNÜNE BAKSANA"

Habertürk'te yer alan habere göre; Zeynep Nazlı Kayı ile sevgilisi Hacı Sabancı, önceki akşam Emirgan'daki 'Gizli Kalsın'da eğlendi. Kayı, oyuncu Demet Özdemir'in masasında oturan genç bir kızın, sevgilisine bakışlarından rahatsız oldu. "Buraya ne bakıyorsun? Önüne baksana" diye bağırmaya başladı.

haci-sabanci-nin-sevgilisi-ne-bakiyorsun-diyerek-kavga-cikardi--10431303

KIZI KISKANIP ISIRMIŞ!

Sinirlerine hakim olamayan sosyetik güzel, kızın masasına bardak fırlattı. Bunun üzerine kız da Kayı'ya bardak attı. Bir anda alevlenen kavgada Sabancı ile Özdemir tarafları sakinleştirmeye çalıştı. Ünlü iş adamı, kavganın ardından sevgilisini alıp mekandan ayrıldı.

Uçankuş'un haberine göre; Nazlı Kayı sevgilisi Hacı Sabancı'ya bakan kızı kıskanıp ısırmış!

Hacı Sabancı, sevgilisinin bu hareketini görünce ne yapacağını şaşırmış ve adeta şoka girmiş. Mekan görevlileri araya girmiş ve iki kadını ayırmış.

haci-sabanci-nin-sevgilisi-ne-bakiyorsun-diyerek-kavga-cikardi--10431301

Hacı Sabancı'nın sevgilisi 'Ne bakıyorsun' diyerek bardak fırlattı! ile ilgili etiketler Hacı Sabancı Zeynep Nazlı Kayı Kavga Demet Özdemir bardak