Magazin |

Hacı Sabancı Özge Ulusoy ile ilişkisini neden bitirdi?

Instagram'da magazin ünlüleri hakkında yorumlar yazan "Magagenius" isimli hesaptan çok çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. Bu iddiaya göre, Hacı Sabancı, Özge Ulusoy'un telefonunu karıştırırken annesiyle yaptığı özel konuşmaları gördü ve onların arasında annesi Arzu Sabancı hakkında ağza alınmadık küfürlerin olduğu mesajlaşmaları gördü. Mesajlar okumasının ardından ilişkiyi bitirdi. Böylesine sert ve çarpıcı iddiaların ortaya atılmasının ardından Özge Ulusoy cephesi sessizliğini korurken, Hacı Sabancı iddiaları ortaya atan Magagenius’a şu mesajı attı ve adeta yaşananları doğruladı: “O doğru olduğu gibi ‘Kalitesiz’ sıfatı o kız için iltifat kalır." dedi.

Magagenius’ adlı sosyal medya hesabının haberine göre Hacı Sabancı, Özge Ulusoy’un telefonunu karıştırırken annesiyle yaptığı özel konuşmaları gördü ve onların arasında annesi Arzu Sabancı hakkında ağza alınmadık küfürlerin olduğu mesajlaşmaları gördü. İlişkinin neredeyse başından beri Arzu Sabancı’nın kendisine tavır almasını hazmedemeyen Ulusoy’un annesine bu tavırlardan rahatsız olduğunu küfürlü bir dille ortaya koyduğunu gören Hacı Sabancı o an ilişkisini bitirme kararı aldı. Hacı Sabancı ile Özge Ulusoy neden ayrıldı? Hacı Sabancı kimdir? Özge Ulusoy kimdir? Detaylar haberimizde...

hacA_sabancA
Instagram'da magazin ünlüleri hakkında yorumlar yazan "Magagenius" isimli hesaptan çok çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. Bu iddiaya göre, Hacı Sabancı, Özge Ulusoy'un telefonunu karıştırırken annesiyle yaptığı özel konuşmaları gördü ve onların arasında annesi Arzu Sabancı hakkında ağza alınmadık küfürlerin olduğu mesajlaşmaları gördü. Mesajlar okumasının ardından ilişkiyi bitirdi.

ÖZGE AĞZA ALINMAYACAK SÖZLER SÖYLEDİ

İlişkinin neredeyse başından beri Arzu Sabancı'nın kendisine tavır almasını hazmedemeyen Özge Ulusoy'un annesine bu tavırlardan rahatsız olduğunu küfürlü bir dille ortaya koyduğunu gören Hacı Sabancı o an ilişkisini bitirme kararı aldı.

hacA_sabancA123

"ÖZGE'NİN BU KADAR KALİTESİZ OLACAĞINI DÜŞÜNMEMİŞTİM"

Hatta bu sürpriz kararın nedenini merak eden yakınlarına da ''Özge'nin bu kadar kalitesiz olabileceğini hiç düşünmemiştim'' diye dert yandı.

tivit

HACI SABANCI'DAN İDDİALARA YANIT

Böylesine sert ve çarpıcı iddiaların ortaya atılmasının ardından Özge Ulusoy konuyla ilgili sessizliğini korurken Hacı Sabancı'dan açıklama geldi. Hacı Sabancı, haberi yapan 'Magagenius' hesabına attığı şu mesajla olayı doğruladı: ''Aldığınız duyum doğru olduğu gibi 'Kalitesiz' sıfatı o kız için iltifat kalır.''

55eac5b6f018fbb8f895bbc0

HACI SABANCI KİMDİR?

Hacı Sabancı, 1987’de İstanbul’da doğmuştur.

Ünlü manken Özge Ulusoy ile yaşadığı aşkla adını duyuran Hacı Sabancı, lise eğitimini Saint-Benoit Fransız Lisesi’nde tamamlamıştır. Amerika/Boston TUFTS University’de ekonomi eğitimi alan Hacı Sabancı, İstanbul’da 1987 yılında dünyaya gelmiştir.

Sabancı, TÜSİAD’a 2009 yılından beri üyedir.

Azge_ulusyor

ÖZGE ULUSOY KİMDİR?

Özge Ulusoy, 28 Ekim 1982 tarihinde Ankara’da doğmuştur. İzmirli bir ailenin en küçük çocuğudur. Annesi Armağan Ulusoy Ankara’da bir zamanlar ilçe belediye başkanlığı yapmıştır, babası Haydar Ulusoy ise emekli askerî hâkim albaydır.

İlkokuldan sonra Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Klasik Bale Bölümünde ortaokul ve liseyi okumuştur. Üniversitenin de iki senesini burada okuduktan sonra İstanbul’a giderek Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’na geçti. Sonra son senesinde sınıf atlayarak Klasik Bale Bölümü’nden mezun oldu. Daha sonra 2005 yılında Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sanat Yonetimi Bölümü’nde de okuyarak 2007 yılında mezun oldu.

2001 yılında “Elite Model Look” adli güzellik yarışmasında üçüncü oldu. 2003 yılında Miss Turkey 2003 (Türkiye Güzellik Kraliçesi Yarışması)’da ikinci olmuştur. Devamında 2003 yılında o yıl Panama’da yapılan Kâinat Güzellik Yarışması’nda (Miss Universe) Türkiye’yi temsil etti. Ve Cengiz Abazoğlu defilesi ile mankenliğe başladı. Uğurkan Erez ile tanıştı ve onun ajansına geçti. Modacılardan Yıldırım Mayruk, Cemil İpekçi, Hakan Yıldırım, Cengiz Abazoğlu ve Gamze Saraçoğlu gibi; firmalardan ise Beymen, Vakko, İpekyol, Roman, Mavi Jeans, Mudo, Harvey Nichols ve Mango gibi firmalar adına defilelere çıkmıştır.

2006’de Arka Sokaklar adlı polisiye dizisinin ilk sezonunda rol aldı. 2007’de FOX TV kanalında yayınlanan “Senin Uğruna” dizisinde Rafet El Roman‘la oynadı. Ardından 2008 yılında Arka Sokaklar dizisine tekrar döndü. 2010 yılında Star TV’nin Ateşe Yürümek adlı dizisinde rol aldı.

2011 yılında ise ilk sinema oynadı.

Survivor Ünlüler-Gönüllüler adlı yarışmada Ünlüler Grubu’nda 2 Nisan 2011 tarihinden 6 Haziran 2011 tarihine kadar Dominik Cumhuriyeti’nde yarışmış ve yarışmaya beşinci olarak veda etmiştir. Hemen ardından “Bugün Ne Giysem?” yarışmasında yarışmacıları podyuma hazırlama işini üstlendi.

Özge Ulusoy katıldığı, 2011 yılının yazında başlayan “Yok Böyle Dans” yarışmasının finali 9 Ocak 2012 tarihinde yapıldı ve birinciliği kazandı.

4 Haziran 2010 tarihinde Yapımcı Ferruh Taşdemir ile evlendi. 29 temmuz 2010 tarihinde boşandılar.

Filmleri ve Dizileri::
2007 – Senin Uğruna(Dizi)
2008 – Dilek Ağacı (Dizi)
2009 – Arka Sokaklar(Dizi)
2010 – Ateşe Yürümek (Dizi)
2011 – Kutsal Damacana: Dracoola(sinema filmi)
2012 – Türk’ün Uzayla İmtihanı(Dizi)
2013 – Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda (sinema filmi)