Medya |

Güz Masalı ne zaman başlıyor?

Güz Masalı ne zaman başlıyor? Hint dizisi olan Güz Masalı'nın ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. İşte Kanal 7 ekranlarının yeni Hint dizisi Güz Masalı'nın konusu ve oyuncuları...

Hint dizisi Güz Masalı ne zaman başlıyor? Konusu nedir? Kanal 7'nin yeni hint dizisi Güz Masalı merakla araştırılıyor. Seyircileri ekranların başına kilitleyen hint dizilerine ilgi büyük. Daha öncelerden Ah Kalbim adlı dizide izlediğimiz Sriti Jha'nın bu yeni dizisi 16 Ağustos Pazar gününden itibaren Kanal 7’de olucak.

GÜZ MASALI NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Zengin, acımasız Viraj ve evlendikten sonra yaşadığı hayal kırıklığı ile baş etmeye çalışan Janvi’nin zorluklar içindeki hikâyesinin anlatıldığı ‘Güz Masalı’ izleyicilere duygu dolu anlar yaşatacak. Büyük bir aşkla başlayan Viraj ve Janvi’nin ilişkisi evlendikleri ilk günden itibaren değişmeye başlar. Viraj, evlenmeden önce Janvi’ye masal gibi bir hayat yaşatacağına dair sözler verir. Janvi’nin borçlar içinde yüzen yoksul ailesi, kızlarına Viraj gibi zengin bir iş adamının talip olmasına ilk önce çok şaşırsa da ilerleyen zamanlarda çok sevinir. Ancak hiç birinin Janvi’nin evlendikten sonra yaşadığı acılardan haberi yoktur. Viraj, evlendikleri ilk günden itibaren Janvi’yi garip davranışları ile huzursuz eder. Gün geçtikçe Viraj’ın gerçek yüzünü öğrenir. Viraj Janvi’ye hayatı dar etmeye başlar. Janvi’ye olan kıskançlığı Viraj’ı korkunç bir insana büründürür. Janvi’yi eve kapatır ve onun haberi olmadan hiçbir şey yapmasına izin vermez. Janvi’yi eve hapsetmekle kalmayan Viraj, eve kamera taktırır ve adım adım onu izler.

Hint dizisi Güz Masalı ne zaman başlıyor? Konusu nedir?

Janvi, yaşadığı işkenceyi annesine anlatmaya çalışsa da başarılı olamaz. Büyük umutlarla başlayan evlilik hayatı Janvi için işkence dolu günlere dönüşür. Janvi, Viraj’ın elinden kurtulabilmek için hem duygularını hem de gerçek kimliğini kaybetmek zorunda kalır. İlerleyen zamanlarda Janvi’nin hayatına giren Raghav, ona yaşadığı acı günleri unutturmayı başarabilecek mi?

GÜZ MASALI'NIN OYUNCULARI KİM?

Orijinal adı: Dil se di dua Saubhagyavati Bhava

Yönetmen: Santosh Kohle, Prasad Govandi, İsmail Umarr Khan

Yapımcı: Vishal Vivek, Taruni Mathur

Senaryo: Anshuman Sinha, Bijesh Jayarajan, Anil Nagpal

Oyuncular: Harshad Chopda, Sriti Jha, Karanvir Bohra, Mala Salariya, Vinay Rohrra, Akanksha Juneja, Jaya Ojha, Sudha Chandran,