Spor |

Gündemi sarsan transfer iddiası! Lewandowski'nin yerine Cristiano Ronaldo

İspanyol basınından gündemi sarsan bir transfer iddiası geldi. Robert Lewandowski'nin takımdan ayrılması halinde Bayern Münih'in Cristiano Ronaldo'yu transfer etmek istediği ileri sürüldü. Portekizli yıldız Ronaldo'nun da bu teklife sıcak baktığı kaydedildi.

Cristiano Ronaldo'nun Man Utd'da mutsuz olduğu ve ayrılmak istediği iddiaları daha önce İngiliz ve İspanyol basınına yansımıştı. Ronaldo ile ilgili son iddia da ise İspanyol spor gazetesi AS'tan geldi.

RONALADO'NUN YENİ DURAĞI ALMAN LİGİ BUNDESLİGA OLABİLİR

Buna göre Ronaldo'nun yeni durağı Bundesliga olabilir. Robert Lewandowski'nin ayrılması halinde boşluğu doldurmak isteyen Bayern'in Ronaldo'ya yönelebileceği iddia edildi. Bayern Münih'in CEO'su Oliver Kahn ise Nisan ayında Lewandowski'nin bu yaz Allianz Arena'dan ayrılmayacağını ifade etmişti. Ronaldo iddialarını cevaplayan Hasan Salihamidzic ise, "Cristiano Ronaldo olağanüstü bir oyuncu. Ancak çıkan Bayern Münih dedikoduları doğru değil" dedi.

12 YIL SONRA DÖNDÜĞÜ KIRMIZI ŞEYTENLARDA 39 MAÇTA 24 GOL ATTI

2014'ten bu yana Bayern Münih forması giyen Robert Lewandowski, tüm kulvarlarda kulüp adına 344 gol kaydetti. Cristiano Ronaldo ise geçen sezon 12 yıl sonra geri döndüğü Manchester United'da çıktığı 39 maçta 24 gol attı.