Gülşen’den ilk açıklama! Gözaltına alındıktan sonra yan çizdi: Özür diliyorum

Konserinde İmam Hatiplilere yönelik skandal ifadeler sarf eden şarkıcı Gülşen sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Gülşen, her kesimden tepki toplayan ifadeleri "espri" olarak nitelendirdi.

Sanatçı Gülşen, 30 Nisan’daki konserinde imam hatip liseliler hakkındaki ifadeleri nedeniyle gözaltına alınmış, Gülşen, emniyetteki işlemlerinin ardından Çağlayan'daki İstanbul Adliyesine sevk edilmişti. 

İLK AÇIKLAMA

Gözaltına alınan Gülşen, ilk açıklamasını sosyal medya hesabından yaptı. 

"Uzun yıllardır birlikte çalıştığım çalışma arkadaşlarım ile iş ve çalışma ortamında yapmış olduğum bir espri toplumu kutuplaştırmaya hedefleyen kimseler tarafından öne çıkarılarak yayımlanmıştır'' diyen Gülşen, ''Sözlerim ülkemizdeki kutuplaştırmayı hedefleyen kötü niyetli kimselere malzeme vermiş olmasından dolayı üzgünüm. İnandığım özgürlüğü savunurken eleştirdiğim radikal uca kendimin savrulduğunu görüyorum. Videodaki söylemimden rahatsızlık duyan ve incinen herkesten özür diliyorum. Daha başka bir dil bulmalıydım, bulacağım" ifadelerini kullandı.

Gülşen’den ilk açıklama! Gözaltına alındıktan sonra yan çizdi: Özür diliyorum

 

Gülşen’den ilk açıklama! Gözaltına alındıktan sonra yan çizdi: Özür diliyorum ile ilgili etiketler Gülşen Gözaltı Açıklama imam hatip