Gündem |

Güldür Güldür Başladığı Günden Beri Hiçbir Skeç Bu Kadar İzlenmedi! Gülmekten Öldüren Skeç Rekor İzlenme Aldı! İşte O Muhteşem Skeç

Show TV ekranlarında yayınlana Güldür Güldür Show büyük bir izleyici kitlesine hitap ediyor. Geçen hafta yayınlanan bölümde yapılan ve farklı bir atmosfer yaratan Çukur skeci Youtube trenlere girerek dikkat çekmeyi başardı

Show TV ekranlarında yayınlana Güldür Güldür Show büyük bir izleyici kitlesine hitap ediyor. Geçen hafta yayınlanan bölümde yapılan ve farklı bir atmosfer yaratan Çukur skeci Youtube trenlere girerek dikkat çekmeyi başardı. Sosyal Medya Güldür Güldür Show da yaşanan farklı anları konuşuyor. Güldür Güldür Show’da yapılan Çukur skeci Youtube trenlere girmeyi başardı.

Show TV ekranlarında yayınlanan finale doğru adım adım koşan Çukur dizisi, bugüne kadar ekrana gelen toplamda 127 bölümü ile birçok seyirci açısından fenomen bir yapım konumuna geldi.

 

Çukur Dizisi Güldür Güldür’de Kahkahaya Boğdu

 Diziye 4. sezonda veda etmeye hazırlanan dizi hayranları hem üzgün hem de son bölümleri merakla bekliyor. Çukur dizisinin skeci ise yine aynı kanalda yayınlanan Güldür Güldür Show programında yer aldı. Çukur skecini izleyenler bir hayli kahkaha attı.

Ekranların en sevilen eğlence programı Güldür Güldür Show, önceki akşam yayınlanan bölümündeki Çukur skeci ile çok konuşuldu. Hatta youtube ortamında video büyük bir ilgi ile karşılandı.

Youtube’da yayınlanan fragman kısa sürede binlerce kez izlendi. Youtube Trendler listesine 13. sıradan giriş yapan videoya ilgi giderek artıyor.

Her hafta farklı konularla gündeme damga vuran ekip son olarak Show TV’nin sevilen dizisi Çukur’a gönderme yaptı. Dizinin karakterlerini ve konusunu kendi mizahi üsluplarıyla yorumlayan Güldür Güldür Show, sosyal medyaya damga vurdu. Karakterlerden danslarına kadar izleyenleri kahkahaya boğan skeç çok sayıda beğeni ve yorum aldı.