Magazin |

Gülben Ergen'den, eski eşine şok suçlama ; bana pusu kurdu..!

Gülben Ergen, kendisine atılan SMS'lerde hakaret ve tehdit edildiği gerekçesi ile savcılığa verdiği şikayet dilekçesinde, eski eşi Erhan Çelik'i pusu kurmakla suçladı.

Şarkıcı Gülben Ergen, kendisine atılan SMS'lerde hakaret ve tehdit edildiği gerekçesi ile savcılığa verdiği şikayet dilekçesinde, eski eşi Erhan Çelik'in otoparkta 2 saat 15 dakika pusu kurup kendisini beklediğini, arabasını çizdiğini ve arabadan çıkmaması üzerine otoparkı terk ettiğini savundu.

Attığı mesajlarla Gülben Ergen'i tehdit ettiği gerekçesiyle şüpheli sıfatı ile ifade veren Erhan Çelik'in asistanı S.K., soruşturmaya konu mesajları kendisinin attığını söyledi. İstanbul Anadolu Adalet Sarayı'na geçtiğimiz günlerde bir dilekçe ile başvuran Gülben Ergen'in avukatı Altın Mimir, müvekkilinin cep telefonuna gelen tehdit ve hakaret içerikli mesajlar nedeni ile 2 kişi hakkında şikayetçi olmuş, bu kişilerin eski eşi Erhan Çelik ile bağlantılı çıkması üzerine Erhan Çelik de şüpheli sıfatı ile ifadeye çağrılmıştı. Erhan Çelik'in asistanı S.K., da şikayetçiler arasına eklenmişti.

123456

Avukat Altın Mimir 19 Ekim 2017 tarihinde Cumhuriyet Savcısı Metin Uslu'ya şikayet dilekçesi vererek Erhan Çelik'in arkadaşı H.G. ve asistanı S.K.'nın kardeşi M.E.K. hakkında şikayetçi olmuştu. Müvekkilinin, 21 Eylül 2014 tarihinde Erhan Çelik ile evlendiğini, 6 Aralık 2016 tarihinde de anlaşmalı boşandığını belirten avukat Mimir, müvekkilinin İzmir Karabağlar'da yaptırdığı okula oyun parkı bağışlayan T. D., isimli bir kişi ile ilişkisi varmış gibi haber yapıldığını, müvekkilinin T.D., ile herhangi bir duygusal ilişki yaşamadığını kaydetti.