Koronavirüs

Grup Başkanvekili Akbaşoğlu yoğun bakıma alındı

AK Parti'de 3 kişinin koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından diğer çalışanlara da yapılan testler sonucunda toplam 11 pozitif vakaya rastlanılmıştı. Pozitif vakaların arasında bulunan Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu'nun yoğun bakıma kaldırıldığı öğrenildi.

AK Parti grubundan, Grup Başkanı Naci Bostancı'nın yakın çalışma ekibinden üç kişide koronavirüs tespit edildi. Alarma geçen AK Parti'de toplamda 11 çalışanda koronavirüs tespit edilirken Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu da testi pozitif çıktıktan sonra tedaviye alındı.

NEFES ALMA PROBLEMİ VAR

Koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından tedaviye alınan ancak tedavi sırasında özellikle nefes alma probleminden dolayı durumu ciddileşen AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu yoğun bakıma alındı.

MECLİSTE 37 VAKA

Habertürk'te yer alan habere göre, Meclis'te toplam koronavirüs vaka sayısı da 37'ye ulaştı. Vakaların 20'si tedavi görerek taburcu edildi. Vakalar arasında 5 milletvekili bulunuyor.

Günün Videosu
Karaman’da koranavirüse yakalandıktan sonra aşı yaptırmadığı için hastalığı ağır geçiren Süleyman Can, hastane odasında çektirdiği görüntülü mesajla ’aşı’ olun çağrısında bulunduktan sonra hayatını kaybetti. Can, "Gerçekten çok zor bir hastalıkmış bu. Kimseye de inanmayın ve aldanmayın." ifadelerini kullanmıştı.