Yaşam

Gözaltına alınmamak için soyundu

Çorum'un Sungurlu ilçesi'de 'tırnakçılık' yöntemiyle bir iş yeri sahibini dolandırmaya çalışan kadınlar, polis tarafından fark edilince dikkatleri başka yöne çekmek için cadde ortasında soyunmaya başladı. Caddedeki vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemezken, kadının soyunma anları ise cep telefonu kameralarına yansıdı.

Olay, dün akşam saatlerinde postane caddesinde bulunan bir iş yerinde yaşandı. İş yerine gelen kadınlar 200 TL uzatarak alışveriş yapmak isteklerini söylediler. Kadınların tavırlarından şüphelenen iş yeri sahibi ise kadınlara parayı geri vererek iş yerinden çıkardı.

Daha sonrasında kadınların cadde üzerine bulunan bir başka dükkana girerek aynı yöntemi iş yeri sahibini dolandırmaya çalıştığını fark edince komşusunu da uyardı. Komşusunun ikazı üzerine iş yeri sahibi kadınları dışarıya çıkartarak telefonla aradığı polise durumu bildirdi.

KADIN ŞAŞKIN BAKIŞLAR ARASINDA SOYUNDU

Dolandırmaya çalıştıkları iş yeri sahibi tarafında dışarıya çıkartılan kadınlardan birisi polisin geldiğini görünce, dikkatleri başka yöne çekmek için bir anda cadde ortasında soyunmaya başladı.

Caddedeki vatandaşların şaşkın bakışları arasında elbisesinin önce üstünü daha sonra alt kısmını çıkartan kadın bağırarak olay yerinden kaçmaya çalıştı. Polis, kaçmaya çalışan kadınları yakalayarak gözaltına aldılar.

Sitene Ekle