Koronavirüs

Gözaltına aldıkları şüphelinin korona testi pozitif çıktı

Sakarya'da hırsızlık şüphesiyle gözaltına alınan bir kişinin koronavirüs test sonucu pozitif çıktı. Bunun üzerine şüpheliyle temasta bulunduğu belirlenen Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü'nde görevli olan 6 polis memuru karantinaya alındı.

Edinilen bilgiye göre, Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı Hırsızlık ve Oto Hırsızlık Büro Amirliği’nde görevli ekipler, çok sayıda suçtan kaydı bulunan U.K. (42) isimli şahsı hırsızlık şüphesiyle gözaltına aldı.

ŞÜPHELİNİN TESTİ POZİTİF ÇIKTI

Asayiş Şube Müdürlüğüne getirilerek sorgulanan şüpheli şahsın adliyeye sevk edilmeden önce sağlık raporu için götürüldüğü Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yapılan koronavirüs testi pozitif çıkınca şahsı yakalayan, sorgulayan ve mahkeme sonrasında ceza evine teslim eden toplam 6 polis memuru, koronavirüs tedbirleri kapsamında karantina altına alındı.

İHA

 

Günün Videosu
Karaman’da koranavirüse yakalandıktan sonra aşı yaptırmadığı için hastalığı ağır geçiren Süleyman Can, hastane odasında çektirdiği görüntülü mesajla ’aşı’ olun çağrısında bulunduktan sonra hayatını kaybetti. Can, "Gerçekten çok zor bir hastalıkmış bu. Kimseye de inanmayın ve aldanmayın." ifadelerini kullanmıştı.