Gündem |

Gören de son FETÖ bükücü sanacak! 'Hoca'sının Mustafa'sı: FETÖ'yü lanetledi!

17/25 Aralık darbesinden bu yana Fetullahçı Terör Örgütü’nün güdümünde hareket eden BBP lideri Mustafa Destici'nin FETÖ'cü darbe girişimi sonrası ibresi şaştı!

FETÖ'nün yılmaz destekçilerinden Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, 15 Temmuz darbe girişimi sonrası kendisini aklamak için yoğun mesai harcıyor.

Darbe girişiminin ardından suçluluk psikolojisiyle televizyon, televizyon dolaşarak darbe karşıtı mesajlar veren Destici, FETÖ lideri Fethullah Gülen hakkında ise tek kelime konuşmamamaya özen gösteriyordu.

15 Temmuz ihanetinin hemen ardından Meclis'e giderek sözde milli iradeden yana tavır alan Destici, son olarak Gölbaşı'ndaki Özel Harekat Daire Başkanlığı'nı ziyaret etti. BBP lideri nihayet bugün FETÖ hakkındaki suskunluğunu da bozdu.

Destici, ziyarette Emniyet Özel Harekat Daire Başkanı Turan Aksoy'a başsağlığı dileyerek, saldırı sırasında yaşananlara ilişkin bilgi aldı.

Ziyarette, Kur'anı Kerim okunmasının ardından Destici, Aksoy'a Türk bayrağı hediye etti.

GÜNLER SONRA FETÖ'YÜ LANETLEDİ!

Burada bir açıklama yapan Destici, 15 Temmuz gecesi Türkiye'nin büyük bir badireyi el birliği ve güç birliği içerisinde atlattığını, bu hainliği yapan Fetullah Gülen yapılanmasını lanetlediğini bildirdi.

Mustafa Destici, bu yapılanma ile mücadelenin, kökü kazınıncaya kadar devam etmesi gerektiğini vurguladı.

"Olay yerini inceleyerek hasarın, kahpeliğin ve saldırının ne büyük olduğunu görmüş olduk." diyen Destici, Allah'tan bir daha böyle acılar yaşatmaması temennisinde bulundu.

Destici, "Türkiye daha önce de darbelere karşı karşıya kalmıştı ama böyle haini, kahpecesi ile karşı karşıya kalmamıştı." dedi.

Özel Harekat Daire Başkanlığimızı ziyaret ederek geçmiş olsun ve başsağlığı dileklerimizi ilettik. pic.twitter.com/aDvQAqN13o

— Mustafa Destici (@Mustafa_Destici) 25 Temmuz 2016