Popüler Haberler |

Gönül Dağı neden yok? 1 Ocak Gönül Dağı bu hafta neden yayınlanmadı?

Gönül Dağı bu hafta neden yok sorusu diziyi yakından takip edenler tarafından merak edilmekte. 1 Ocak akşamında yayınlanması beklenen Gönül Dağı 46. bölüm TRT 1 yayın akışından kaldırıldı. Peki, Gönül Dağı 46. bölüm bu akşam var mı, neden yayınlanmadı? Gönül Dağı 46. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Gönül Dağı bu hafta neden yok sorusu dizi severler tarafından yakından takip edilmektedir. 1 Ocak Cumartesi akşamında yayınlanması beklenen Gönül Dağı dizisinin 46. bölümü son dakika kararı ile TRT 1 yayın akışından kaldırıldı.

Gönül Dağı bu hafta neden yok?

Gönül Dağı 46. yeni bölümü bu hafta yılbaşı olması nedeniyle reklam sponsorlukları anlaşması gereğince 1 Ocak Cumartesi akşamında yayınlanmayacak. Gönül Dağı dizisinin yerine TRT 1 ekranlarında saat 20.00’dan itibaren Gönül Dağı-Kurban TV ekranlarında yayınlanacak.

Gönül Dağı 46. yeni bölüm ne zaman?

Gönül Dağı dizisinin 46. yeni bölümü 1 haftalık bir aranın ardından 8 Ocak 2022 Cumartesi akşamında saat 20.00’da itibaren TRT 1 ekranlarında yayınlanacak.

Gönül Dağı son bölümde neler yaşandı?

SNK Havacılık ile görüşmesinden eli boş dönen Taner, varını yoğunu ortaya koyup kendi şirketini kurar ve amcaoğullarıyla birlikte yeniden icat işlerine girişirler. Kendi işlerinin patronu olmalarını sağlayan bu şirket amcaoğullarını nasıl maceralara sürükleyecektir?

Asuman ve Ramazan aşkı tam gaz devam ederken gizlice mesajlaşmaları iyice dikkat çekmeye başlamıştır. Ramazan’ın kiminle mesajlaştığına dair herkesin ayrı bir fikri vardır. Tam da bu sırada oluşan bir aksilik Ramazan’ı hiç istemediği bir duruma sürükler. Bu durum Ramazan'ın nasıl bir hata yapmasına sebep olacaktır?

Öte yandan Arif’in yıllar sonra dönmesi Elif’i sarsarken Zeynep’in ise öfkelenmesine neden olur. Bu beklenmeyen olay karşısında geçmişi ile vicdanı arasında sıkışıp kalan Elif, ne yapacağını şaşırmış haldedir. Geldiği onca yolun sonunda Arif, yıllar evvel terkettiği kızlarının gönlünü almayı başarabilecek midir?”