Popüler Haberler |

Gönül Dağı ne zaman sezon finali yapıyor? Gönül Dağı 2. sezon olacak mı?

Cumartesi akşamları TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisinin sezon finali tarihi belli oldu. Sivrihisar ilçesinde geçen macera dolu dizide 2. sezonda nasıl değişikliklerin yaşanacağı şimdiden merak konusu. Peki, Gönül Dağı ne zaman sezon finali yapıyor?

TRT 1 ekranlarının sevilen dizilerinden biri olan Gönül Dağı, sezon finali için gün sayıyor. Başrollerinde Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan’ın yer aldığı Gönül Dağı dizisi 24 Nisan akşamında 25. bölümüyle izleyicilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Peki, Gönül Dağı 2. sezon olacak mı?

Eskişehir’in Sivrihisar ilçesinde çekimleri gerçekleştirilen Gönül Dağı dizisinde üst düzey koronavirüs önlemleri alınmaya devam edilirken önceki aylar içerisinde başrol oyuncularından Gülsim Ali İlhan ile birlikte 40’tan fazla set çalışanında virüse rastlanması büyük bir korku yaratmıştı.

Ancak geçtiğimiz haftalar içerisinde Selami karakterine hayat veren Eser Eyüboğlu’nun koronavirüse yakalandığı ortaya çıkınca dizi setindeki herkese bir kez daha test yapıldı. Son gelen bilgilerde ise Berk Atan’ın da koronavirüse yakalandığı ortaya çıktı.

Berk Atan’ın testleri pozitif çıkınca evinde karantina alınan oyuncunun stok bölümleri sonrasında durumunda bir iyileşme olmadığı takdirde dinlendirilecek.

GÖNÜL DAĞI NE ZAMAN FİNAL YAPIYOR?

Son gelen bilgiler doğrultusunda ise TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisi 29. bölüm ile 22 Mayıs Cumartesi akşamında sezon finali yapacağı ifade edildi. Gönül Dağı dizisinin 2. yeni sezonunun ise Eylül ayının sonlarında yine TRT 1 ekranlarında yayınlanması beklenmekte.